В Конгресі Мексики показали мумії “інопланетян”

В Конгресі Мексики показали мумії  інопланетян

Фото: Diego Simon EL UNIVERSAL
У Мексиці показали тіла прибульців

Мексиканський уфолог Хайме Мауссан показав владі тіла прибульців, яким може бути 1000 років.

 
У будівлі Конгресу Мексики під час слухань про НЛО журналіст і уфолог Хайме Мауссан представив дві мумії, які, за його словами, є останками іншопланетян, які загинули на Землі. Про це повідомляє видання Daily Star в середу, 13 вересня.
 
Муміфіковані трупи двох “нелюдських” істот були датовані радіовуглецевим аналізом, і експерти вважають, що їм понад 1000 років. 
 
Маленькі людиноподібні істоти були знайдені в Куско у Перу. Скелетні останки мають по три пальці на руках і ногах. Їх виставили для громадськості в прозорих скляних трунах.

Під присягою Мауссан розповів, що дивні зразки нещодавно досліджували в Національному автономному університеті Мексики (UNAM) за допомогою вуглецевого датування, яке встановило, що муміям щонайменше 1000 років.

 
“Ці зразки не є частиною нашої земної еволюції… Це не істоти, які були знайдені після уламків НЛО. Вони були знайдені в шахтах діатомових (водоростей) і пізніше скам’яніли”, – заявив уфолог.
 

У заході також взяли участь численні експерти, включно з виконавчим директором організації Американці за безпечний аерокосмічний простір і колишнім пілотом ВМС США Раяном Грейвсом.

 
Нагадаємо, раніше троє американських військових пілотів у відставці дали свідчення на слуханнях у Палаті представників США щодо НЛО. Міністерство оборони США створило сайт, на якому оприлюднюватиме розсекречену інформацію про непізнані летючі об’єкти та аномальні явища.

Шокуючі заяви. У Конгресі вперше обговорили НЛО

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *