Англія Україна дивитись онлайн – пряма трансляція відео футбол 26.03.2023

Збірна України з футболу розпочинає з поразки боротьбу у відбірному турнірі на чемпіонат Європи-2024. “Синьо-жовті” поступилися Англії з рахунком 0:2.

“Апостроф” вів онлайн-трансляцію з “Вемблі”.

На жаль, наша команда за всіма статтями поступилася “левам”. Англійці забили два голи за три хвилини наприкінці першого тайму, а після перерви спокійно контролювали перебіг матчу. Наприкінці Трубін кілька разів врятував Україну від розгрому.

В атаці “синьо-жовті” зіграли жахливо. Нуль ударів, нуль моментів.

Євро-2024. Відбірковий турнір

Група C. 2 тур

Лондон. “Вемблі”
Головний арбітр: Сердар Газюбююк (Нідерланди)

АНГЛІЯ – УКРАЇНА – 2:0

1:0 Харрі Кейн, 37′

2:9 Букайо Сака, 40′

Англія: 1. Джордан Пікфорд – 2. Кайл Вокер, 5. Джон Стоунз, 6. Гаррі Магвайр, 3. Бен Чілуелл – 10. Джуд Беллінгем, 8. Джордан Хендерсон, 4. Деклан Райс, 7. Букайо Сака – 9. Харрі Кейн, 11. Джеймс Меддісон

Україна: 12. Анатолій Трубін – 21. Олександр Караваєв, 3. Олександр Сваток, 22. Микола Матвієнко, 16. Віталій Миколенко – 20. Георгій Судаков, 6. Тарас Степаненко, 17. Олександр Зінченко, 8. Руслан Малиновський – 9. Роман Яремчук, 7. Михайло Мудрик

______________________________________________________________

21:03. наша збірна наступний матч зіграє 16 червня з Північною Македонією на виїзді, а за три дні в Польщі прийме Мальту

21:02. прес-конференція після гри

21:01. післяматчева студія за участю Мирона Маркевича і Артема Федецького

90+2 хв. і знову рятує Трубін, зреагувавши на підступний удар Гріліша

90+1 хв. Магвайр класно пробив головою, замикаючи подачу Хендерсона з кутового – м’яч просвистів над поперечиною

90 хв. на останні хвилини Коноплянка вийшов замість Степаненка

87 хв. після подачі з корнера Магвайр пробив головою у лівий кут – ловить Трубін

87 хв. Трубін рятує після удару Галлахера з семи метрів

85 хв. Меддісон і Беллінгем йдуть з поля – вийшли Гріліш і Галлахер

82 хв. диктор оголосив, що сьогодні на матчі присутні понад 83 тисячі глядачів, з яких понад 5 тисяч – вболівальники “синьо-жовтих”

81 хв. перша заміна у господарів. Харрі Кейн під оплески трибун йде з поля, а замість нього вийшов дебютант “левів” Айвен Тоуні

80 хв. англійські вболівальники затягнули гімн, а наші футболісти б’ються чолом об стіну британського захисту

75 хв. Малиновський невдало подав з кутового

74 хв. Довбик вийшов замість Яремчука

73 хв. скільки ж у нас браку – в кожній атаці неточні передачі

70 хв. розіграли англійці стандарт. Меддісон відкотив м’яч на Сака, а той сильним ударом з лівої ноги відправив м’яч до глядачів

69 хв. Малиновський збив Сака, що намагався увірватися до карного майданчика з правого флангу

66 хв. англійці відверто почали сушити гру, а у наших поки нічого не виходить біля воріт суперника

61 хв. отже потрійна заміна: Караваєва, Мудрика і Миколенка міняють Буяльський, Циганков і Соболь

60 хв. Зінченко непогано віддав у карний майданчик на Мудрика, але Михайло не зміг як слід зачепитися за м’яч

59 хв. потрійну заміну готує Ротань

58 хв. добре прострілює справа Вокер – добре, що Кейн і Сака не дістали м’яч

52 хв. знову наші хвилину катали м’яч на половині суперника. Зрештою втратили і фол на Беллінгемі. Дуже вдало обороняються англійці

51 хв. Меддісон потужно б’є з 12-ти метрів – намагався поцілити у ближню дев’ятку, але схибив

46 хв. масована атака українців ледь не завершилась контратакою суперника

46 хв. Руслан Ротань у перерві замін не зробив

46 хв. “синьо-жовті” розіграли м’яч у центрі

20:07. повертаємося на “Вемблі” і за мить розпочнеться другий тайм

19:53. непоганий перший тайм – але змазали кінцівку і пропустили два м’ячі за три хвилини. У другому таймі буде дуже важко. І безперечно треба міняти всю лінію атаки

45+3 хв. перерва

45+2 хв. Мудрик пішов на таран на трьох захисників і очікувано втратив м’яч. Михайло, як і Яремчук – відверто провалили перший тайм

45 хв. ще три хвилини грати у першому таймі

43 хв. дальній удар Мудрика – дуже неточно

42 хв. англійці перехопили м’яч у центрі. Пішов пас на Кейна. Той увірвався у карний майданчик і низом пробив у ближній кут – Трубін ловить

40 хв. ой ой ой! Потужний дальній удар Сака у дальню ліву дев’ятку з 20-ти метрів – і 2:0

39 хв. наші ніяк не можуть оговтатися після пропущеного м’яча

37 хв. як же так. Сака справа виконує низову подачу на дальню стійку, а Кейн, винирнувши з-за спини Караваєва, ударом в дотик розстріляв Трубіна – 1:0

34 хв. Меддісон б’є головою після подачі з флангу – в руки Трубіну. Але перед цим форвард порушив правила проти захисника

30 хв. Кейн небезпечно пробив після подачі зі штрафного – але в офсайді перебував форвард “левів”

28 хв. англійці дещо прихопили ініціативу, але моментів біля воріт Трубіна немає

22 хв. дальній удар Малиновського – м’яч зупинила п’ята точка Мудрика, що опинився на шлязу удару)

21 хв. невдало розіграли англійці небезпечний стандарт

21 хв. Сваток збиває Райса. Метрів 25 до воріт

21 хв. Кейн пробиває головою після подачі справа – м’яч спокійно ловить Трубін

20 хв. подача в центр карного майданчика і Караваєв головою вибив м’яча

20 хв. кутовий заробили англійці справа. Треба добре відіграти в обороні

18 хв. Трубін готовий продовжити гру

17 хв. голкіперу налають допомогу лікарі. Павза в грі

16 хв. Меддісон жорстко влетів у Трубіна в боротьбі за м’яч

15 хв. Яремчук вискочив сам на сам, але не реалізував момент, пробивши повз ворота. Та навіть якщо б забив, то не зарахували б, оскільки Роман заліз в офсайд

13 хв. українські вболівальники затягнули традиційну народну пісеньку про путіна

11 хв. не вийшла контратака у “синьо-жовтих” – Малиновський не зміг втекти від захисників

8 хв..перша спроба господарів дійти до воріт закінчилась падінням Кейна. Просив пенальті форвард, але Газюбююк міг хіба що жовту виписати Харрі

7 хв. англійцям вдалося відсунути гру від своїх воріт

5 хв. спроба дальнього удару Яремчука – блокують

4 хв. Судаков намагався вивести Мудрика сам на сам, але Чілуелл читає епізод

3 хв. досить високо наші пресингують, не даючи англійцям розігрувати м’яч

2 хв. Руслан отримав допомогу і готовий продовжити гру

1 хв. Малиновський просить допомогу після зіткнення з Чілуеллом

19:05. починаємо! Англійці розіграли м’яч

19:04. грі передує хвилина мовчання в пам’ять про ветерана британського футболу Джорджа Коена

18:59. а тепер God save the King

18:57. слухаємо національні гімни. Лунає гімн України. Разом з футболістами співають близько 5 тисяч вболівальників “синьо-жовтих”

18:48. у англійців також є кілька замін у порівнянні з переможним матчем проти Італії

18:47. доволі експериментальний склад у Руслана Ротаня. Відсутній в основі Циганков, немає трамвованого Ярмоленка, а в атаці незабивний Яремчук замість голеадора Довбика

18:37. а тут актуальні останні новини перед грою

18:35. передматчева студія – Live

16:45. сьогодні збірна України розпочинає боротьбу у відборі на Євро-2024