Окупація Криму – як ЗСУ звільнять півострів – прогноз Чубарова

Український півострів Крим вже дев’ять років знаходиться під російською окупацією й існують декілька шляхів його звільнення, які залежатимуть від подальшого перебігу війни.

Про це в ефірі Апостроф TV розповів Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

За його словами, якщо військовий шлях виходить на перший план, залишаються і інші варіанти.

Читайте: Військове звільнення Криму у пріоритеті, та є варіанти – Рефат Чубаров

Не просто теоретично, вони обов’язково будуть задіяні, бо самі по собі бойові дії при звільненні Криму означатимуть вже абсолютно інший рівень можливостей країни-агресора. Це буде етап певної паніки в середовищі військово-політичного керівництва Росії. Відбуватимуться якісь дезінтеграційні процеси“, – вважає кримськотатарський політик.

Він не відкидає одночасно з веденням бойових дій щодо звільнення Криму і інші події. Зокрема, на його думку, можливі переговори щодо виведення країною-агресором своїх військ з Криму за умови, якщо півострів буде повністю відрізаний від самої Росії, яких зараз поєднує міст.

Уявімо, що міст буде підірваний Збройними силами України, кораблі Чорноморського флоту Росії зазнають жорстоких атак, багато з них будуть знищені в Чорному морі або у місцях дислокації на базах ЧФ в Криму. Також буде перекрито коридор суходолом, який зараз функціонує через окуповані райони Херсонської та Запорізької областей. Щойно будуть знищені ці три фактори, позиція Росії по утримання Криму буде абсолютно вразливою“, – підкреслив Рефат Чубаров.

Нагадаємо, раніше Рефат Чубаров казав, що окупований Крим може бути звільнений без проведення важких боїв на території півострова найближчим часом за умов надання Україні великої кількості важкої техніки.

  • Вас може зацікавити:

Остання лінія оборони: як окупанти окопуються у Криму

У звільненому Криму не буде “полювання на відьом” – представник президента на півострові

Звільнення Криму: чому не треба бігти попереду танка

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *