Реал Ліверпуль дивитись онлайн – відео пряма трансляція матчу Ліги чемпіонів

Сьогодні в Мадриді “Реал” та “Ліверпуль” зіграють матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

“Апостроф” веде онлайн трансляцію з “Сантьяго Бернабеу”. Початок зустрічі – 22:00.

Нагадаємо, у першій грі Королівський клуб знищив “мерсісайдців” із рахунком 5:2 на “Енфілді”. І саме іспанці, безумовно, є фаворитом матчу.

Але! “Ліверпуль” 10 днів тому ожив. Команда Юргена Клоппа розбомбила “Манчестер Юнайтед” із рахунком 7:0. Щоправда, у суботу “червоні” зазнали мінімальної поразки в чемпіонаті від “Борнмута”.

“Реал” після феєрії в Ліверпулі набрав у чемпіонаті п’ять очок у трьох матчах – 2 нічиїх і 1 перемога.

Якщо дивитися на статистику між клубами, то “Реал” має шість перемог, тричі виграв “Ліверпуль” і ще одна зустріч закінчилася внічию.

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ

1/8 фіналу. Матч-відповідь

Мадрид. “Сантьяго Бернабеу”
Головний арбітр: Фелікс Цвайєр (Німеччина)

РЕАЛ Мадрид – ЛІВЕРПУЛЬ – 0:0 * перший тайм (загальний рахунок 5:2)

Реал: 1. Тібо Куртуа – 2. Дані Карвахаль, 3. Едер Мілітао, 22. Антоніо Рюдігер, 6. Начо – 10. Лука Модріч, 12. Едуарду Камавінга, 8. Тоні Кроос, 15. Федеріко Вальверде – 9. Карім Бензема, 20. Вінісіус Жуніор

Ліверпуль: 1. Алісон Бекер – 66. Трент Александер-Арнольд, 5. Ібраїма Конате, 4. Вірджил ван Дейк, 26. Ендрю Робертсон – 7. Джеймс Мілнер, 3. Фабіньо – 11. Мохамед Салах, 18. Коді Гакпо, 20. Діогу Жота, 27. Дарвін Нуньєс

______________________________________________________________________

37 хв. два кутових розіграли гості. Було гаряче у карному майданчику Королівського клубу, та до ударів по воротах справа не дійшла

36 хв. Гакпо виконує удар на силу у ближній кут – Куртуа вибиває кулаками, знову рятуючи “Реал”

35 хв. Вінісіус зліва вскочив у карний майданчик, на замаху прибрав захисника і низом пробив у ближній кут – Алісон ловить м’яч

33 хв. Куртуа рятує “Реал” після обвідного удару Нуньєса

32 хв. Мілнер справа гостро прострілював, та Рюдігер добре зіграв на перехопленні

30 хв. “червоним” вдалося перевести гру на половину поля господарів – та ударів немає

22 хв. Модріч стріляє з 20-ти метрів – м’яч просвистів над поперечиною

20 хв. Камавінга розрядив гармату з 25-ти метрів – гостей рятує поперечина

19 хв. перший реальний шанс у гостей. Салах увірвався у карний майданчик справа і скинув під удар Жоті. Але той пробив дуже неточно

15 хв. а от у гостей контратака не вийшла. Нуньєс не зміг пройти двох захисників

13 хв. контратака господарів. Вінісіус віддав пас в прорив на Бензема, але Карім не зміг втекти від ван Дейка

9 хв. Камавінга перехопив м’яч на чужій половині поля, відав на Бензема. Карім обігрався з Вінісіусом і прострілював в центр карного майданчика – Конате випередив Родріго і вибив м’яч подалі

8 хв. небезпечний стандарт у господарів зліва. Кроос замість подачі вирішив накинути м’яч парашютиком на Мілітао, а той цього не чекав і пробив дуже коряво

6 хв. Салах прийняв м’яч, стоячи спиною до воріт і віддав пас на Гакпо. Коді у боротьбі з Рюдігером змістився занадто сильно вправо і бив з гострого кута у ближній – Куртуа ногою відбив м’яч

5 хв. позиційна атака господарів. Модріч міг бити здалеку, але завозився з м’ячем

2 хв. Вінісіус віддав шикарний розрізний пас на Бензема, та француз заліз в офсайд

22:00. стартовий свисток Цвайєра – починаємо

21:56. а тепер слухаємо гімн Ліги чемпіонів

21:54. на “Сантьяго Бернабеу” майже весь стадіон співає гімн мадридського “Реалу”. І під його звучання на поле виходять футболісти

21:45. футболісти вже у роздягальнях і чекаємо початку гри

21:33. команди ще проводять розминку, і за кілька хвилин підуть у роздягальні

21:32. а це основа гостей

21:31. стартова 11-ка господарів на гру

19:48. доброго вечора з Мадриду

Передматчева студія, Live о 21:00