Еліта РФ ізолюється від населення – розвідка

Еліта РФ ізолюється від населення - розвідка

Російська еліта слухає послання Володимира Путіна 21 лютого

У багатьох східних регіонах РФ рівень втрат у відсотках може бути в 30-40 разів вищим, ніж у Москві, вважають у британській розвідці.

Російська армія зазнає величезних втрат у війні проти України. Це тягне за собою дедалі більшу ізоляцію російської еліти від населення. Про це повідомляє Міноборони Великої Британії у Twitter у неділю, 12 березня.

У британській розвідці нагадали, що 21 лютого під час звернення російського президента Володимира Путіна перші лави аудиторії зайняли російські чиновники та еліта. Але відомо, що їхні діти не воюють в Україні. І цей факт підбурює російське населення, особливо у регіонах, у яких рівень втрат найвищий.

“У багатьох східних регіонах рівень смертності у відсотках, ймовірно, у 30-40 разів вищий, ніж у Москві. Найбільше страждають етнічні меншини; в Астрахані близько 75% жертв припадає на казахську та татарську меншини”, – йдеться у повідомленні.

Оскільки російське керівництво продовжує набирати росіян до армії, щоб кинути в Україну, еліта країни-агресора стає все більш ізольованою.

“Оскільки Міноборони Росії прагне вирішити проблему постійної нестачі бойового персоналу, ізоляція більш заможних та впливових верств російського суспільства, швидше за все, залишиться головним завданням”, – заявили у британській розвідці.

Нагадаємо, вже два дні поспіль Росія втрачає понад тисячу військових убитими в Україні. Загальна кількість втрат наближається до 160 тисяч.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *