Білорусь звинуватила Польщу у причетності до атаки на літак А-50

Білорусь звинуватила Польщу у причетності до атаки на літак А-50

Фото: Скриншот
Відео приземлення дрону на російський літак-розвідник А-50

До атаки на російський літак А-50 на аеродромі Мачулищі причетні спецслужби Польщі, заявили у КДБ Білорусі.

 

У КДБ Білорусі заявили про причетність спецслужб Польщі до атаки на російський літак-розвідник А-50 на військовому аеродромі в Мачулищах. Про це розповів оперативний співробітник КДБ, повідомляє Белта.
 
За його словами, про це свідчить той факт, що в атаці було задіяно кількох людей “з числа так званих втікачів, які знаходяться нині на території Польщі”.
 
“Ці люди причетні до каналів організації доставки на територію Білорусі засобів ураження, дронів, забезпечення входу терориста на територію країни, підготовки та реалізації маршрутів його евакуації”, – заявив оперативний співробітник КДБ.
 
Нагадаємо, 7 березня глава правлячого режиму Білорусі Олександр Лукашенко вперше підтвердив вибух на аеродромі Мачулищі під Мінськом, де було пошкоджено російський літак А-50.
 
Він також розповів свою версію події з “українським диверсантом”. Лукашенко звинуватив СБУ та ЦРУ у “спробі диверсії” у Мачулищах. Крім того, Лукашенко використав лайку щодо президента України Володимира Зеленського.
 
У МЗС назвали звинувачення з боку Лукашенка інсинуаціями, спрямованими на те, щоб виправдати його підтримку агресії Росії проти України.
 
Раніше повідомлялося, що російський літак А-50 у Мачулищах пошкодили білоруські партизани, які благополучно залишили Білорусь.
 
 
 
 
 
Новини від Кореспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet
 
 
 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *