Олександр Ломако ініціював створення Музею стійкості в Чернігові

В Чернігові за ініціативою в. о. міського голови Олександра Ломака буде створено Музей стійкості міста. Відповідне розпорядження Ломако підписав у річницю присвоєння Чернігову відзнаки “Місто-герой України”.

Про це повідомляється на сайті Чернігівської міської ради.

“Щоб ця пам‘ять жила, підписав розпорядження про створення Музею стійкості Чернігова. Він буде присвячений подіям російсько-української війни. Присвячений героїчному опору нашого міста. Він буде діяти як частина Музею міста, над створенням якого ми почали працювати ще до 24 лютого 2022 року”, – заявив у відеозверненні Олександр Ломако.

За його словами, вже сформована робоча група, яка буде збирати експонати, трофеї та спогади для музею, а також працювати над концепцію закладу.

“Друзі! Ваші спогади тих днів: фото, відео тощо, стануть частиною експозиції Музею стійкості міста. Чернігів вистояв і почав відроджуватись”, зазначив в.о. очільника Чернігова.

Відзнаку “Місто-герой України” Чернігів отримав згідно Указу Президента №111/2022 від 6 березня 2022, який було видано “з метою відзначення подвигу, масового героїзму та стійкості громадян, виявлених у захисті своїх міст під час відсічі збройної агресії російської федерації проти України”. В той же день міського голову Чернігова Владислава Атрошенка Указом Президента №112/2022 було нагороджено орденом “За мужність” III ступеню.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *