До Ісландії зі США прибув “літак судного дня”

До Ісландії зі США прибув  літак судного дня

Фото: twitter.com/US_EUCOM

Літак використовується як повітряний командний пункт Стратегічного командування ЗС США та оснащений автоматизованим комплексом управління пусками міжконтинентальних балістичних ракет.

 
До Ісландії прибув американський літак E-6BMercury, призначений для зв’язку зі стратегічними атомними підводними човнами з міжконтинентальними балістичними ракетами, так званий літак судного дня. Про це повідомило Європейське командування Збройних сил США.
 
“E-6B Mercury, приписаний до 1-го авіакрила Стратегічного командування Сполучених Штатів, нещодавно прибув до Ісландії під час виконання операцій у зоні відповідальності Європейського командування”, – йдеться у повідомленні.
 
Літак використовується як повітряний командний пункт Стратегічного командування ЗС США та оснащений автоматизованим комплексом управління пусками міжконтинентальних балістичних ракет, виконує завдання щодо забезпечення резервної системи зв’язку зі стратегічними атомними підводними човнами класу Ohio, що перебувають на бойовому патрулюванні.
 
 
За словами міністра оборони України Олексія Резнікова, ініціатива щодо передачі західних винищувачів Україні вже існує, тому залишилося лише організувати “літакову коаліцію”.
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *