Оксана Марченко – СБУ наклала арешт на майно дружини Медведчука

Суд арештував майно дружини Віктора Медведчука Оксани Марченко, яка разом зі своїм чоловіком знаходилися на території тимчасово окупованого Криму.

Як інформує Служба безпеки України, рішення суду стосується пакетів по 14% акцій у двох обленерго та понад 4% у третьому, якими Марченко володіє через п’ять офшорних компаній.

Також арештовані 10 автомобілів, 2 земельні ділянки, 4 житлових будинки у Києві та тимчасово окупованому Криму, активи Марченко у 18 інвестиційних, агропромислових, телекомунікаційних та інших підприємствах, серед яких компанії “Терра-Інвест”, “Укркапітал” та “Спорт-Тур”, які використовувалися для переводів мільйонних сум на рахунки Росгвардії та МВС РФ.

Читайте також: Два чоботи – пара: дружині Медведчука висунули нову підозру

Загальна вартість арештованих активів становить більше ніж 5,6 млрд грн. Арешт активів забезпечить можливість їх конфіскації за рішенням суду та убезпечить майно від перереєстрації на інших осіб, підкреслили у спецслужбі.

Слідчі СБУ вже повідомили Оксані Марченко та очільниці афілійованої кримської фірми про підозру за ч. 3 ст. 110-2 Кримінального кодексу України (фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України). За цією ж статтею повідомлено про підозру топ-менеджеру “Укркапіталу” і “Спорт-Туру”.

Зловмисника затримано та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Злочин, в якому підозрюється Марченко та менеджери причетних компаній, передбачає покарання у вигляді позбавлення волі з конфіскацією майна.

Нагадаємо, як інформував “Апостроф”, у Львівській області арештували 3 земельні ділянки Оксани Марченко загальною вартістю понад 2 млн грн.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *