ISW пояснив мовчання Путіна у річницю війни

ISW пояснив мовчання Путіна у річницю війни

Володимир Путін “забув” про річницю війни проти українського народу

За рік Росія не змогла досягти жодної із заявлених цілей і не досягла значних територіальних досягнень із липня, пишуть аналітики.

Господар Кремля Володимир Путін не зробив жодної заяви щодо річниці вторгнення Росії на територію України, незважаючи на неодноразові публічні виступи цього тижня. Про це повідомив Інститут вивчення війни (ISW).

“У Кремлі не коментували першу річницю повномасштабного вторгнення Росії в Україну 24 лютого, ймовірно, тому, що Росія не змогла досягти жодної із заявлених цілей і не досягла значних територіальних досягнень з липня 2022 року. Президент Росії Володимир Путін та його адміністрація не робили жодних заяв щодо річниці, хоча Путін робив численні публічні виступи протягом останніх трьох днів”, – пишуть аналітики.

Проте, як зазначають аналітики у звіті, заступник голови російської Ради безпеки Дмитро Медведєв провокаційно висловився про те, що РФ “переможе у війні”, і повторив, що “для досягнення своїх цілей життєво важливо відсунути кордони якнайдалі, навіть якщо це кордони Польщі”.

“Слова Медведєва наголошують на тому факті, що Кремль продовжує переслідувати свої нереалістичні максималістські цілі, навіть незважаючи на те, що він не може запропонувати російському народу жодних значних успіхів після року дорогої війни в Україні”, – зазначає ISW.

Також аналітики зазначають, що річницю вторгнення прокоментував російський військовий злочинець Ігор Гіркін, який назвав висловлювання Медведєва маренням. Він визнав, що дуже важко перемогти державу, яка отримує зовнішню підтримку, використовуючи невмотивовані російські війська, відсутнє громадянське суспільство та потужне промивання мозку.

Нагадаємо, цього тижня Путін назвав Україну “поневоленою” Заходом у посланні Федеральним зборам. Також він пригрозив розширити війну, якщо західні країни поставлять Україні далекобійне озброєння.

Після цього в Офісі президента заявили про “таежный тупик” Путіна.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *