В ISW проаналізували промову Путіна

В ISW проаналізували промову Путіна

Фото: Ведомости
Володимир Путін звернувся до Федеральних зборів

Промову Володимира Путіна перед Федеральними зборами розкритикували багато російських блогерів.

Нічого нового та нічого важливого. Таку оцінку дали зверненню глави Кремля до Федеральних зборів у вівторок, 21 лютого, у Інституті вивчення війни (ISW).
 
У документі сказано, що Путін не зробив жодних важливих оголошень, не пролунало нічого нового щодо війни в Україні.
 
“Навіть риторика про вихід Росії із договору про стратегічне озброєння не стала новою”, – зазначили аналітики.
 
Вони зазначили, що Путін міг використати цю подію, щоб сформулювати нові цілі та засоби їх досягнення, наприклад, оголосити ще одну офіційну хвилю часткової мобілізації, назвати “спеціальну військову операцію” війною або вжити додаткових заходів щодо мобілізації російської оборонно-промислової бази, але він нічого цього не зробив.
 
“Найбільшу увагу привернула його заява про зупинення участі Росії в Договорі про скорочення стратегічних озброєнь. Можливо, Путін зробив це оголошення для того, щоб знову ввести ядерну риторику в інформаційний простір, відволікаючи тим самим увагу від загальної беззмістовності решти його виступу”, – припустили фахівці. .
 
Аналітики ISW вказали, що мова була розкритикована багатьма російськими блогерами.
Зокрема, вони засудили те, що він не висунув нових цілей війни та не окреслив нових заходів для її підтримки чи притягнення російських чиновників до відповідальності за численні військові невдачі.
 
Нагадаємо, що сьогодні Путін виступив із давно обіцяним посланням до Федеральних зборів. Його промова стала набором кліше із російської пропаганди. А фактично єдиною новиною з цього словесного потоку стало те, що Путін оголосив про припинення участі Росії в договорі про стратегічні наступальні озброєння (ДСНО).

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *