Favbet Foundation передав ЗСУ 65 автівок

Благодійний фонд FavbetFoundation і компанії-партнери передали для потреб Збройних Сил України та інших сил оборони 65 авто, повідомили представники фонду.

Це переважно позашляховики підвищеної прохідності, мікроавтобуси, броньовані автомобілі, вантажівки і карети “швидкої” допомоги.

За тиждень Favbet Foundation передав для ЗСУ ще два позашляховики – Ford Ranger і Nissan Navara.

Ford Ranger переданий підрозділу, який виконує бойові завдання в Сумській області. Nissan Navara надійшов у розпорядження механізованого батальйону, який виконує бойові завдання на східній ділянці фронту.

Також на східну ділянку фронту доставлено мікроавтобус Volkswagen Transporter.

Нагадаємо, за сприяння Favbet Foundation ЗСУ регулярно отримують транспорт, засоби зв’язку, розвідки, спецобладнання й решту необхідних для фронту речей.

У 2022 році фонд спільно з компаніями-партнерами передав для ЗСУ 60 дронів та сотні одиниць високотехнологічного обладнання.

Favbet Foundation – благодійний фонд, заснований 2020 року, підтримує ініціативи у сфері освіти, здоров’я та спортивного розвитку. З початку повномасштабного вторгнення переважна більшість проєктів фонду орієнтовані на допомогу ЗСУ і постраждалим від війни людям.

Група компаній FAVBET у 2022 році направила до державного бюджету 140 млн грн лише в якості ліцензійних платежів, без урахування різноманітних податків від поточної діяльності.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *