Букмекер 1хBet у заяві використав фразу з російської пропаганди

Російська букмекерська компанія 1хBet у своїй офіційній заяві наголосила, що категорично проти збройного конфлікту “на Украине”.

Про це пресслужба 1хBet повідомила “Буквам”.

У заяві зазначається, що міжнародна букмекерська компанія 1хBet “офіційно спростовує інформацію про можливе накладення санкцій в Україні як на саму компанію, так і на осіб, які згадуються, як пов’язані з компанією”. Ідеться про Романа Семіохіна, Сергія Каршкова та Дмитра Казоріна.

“1xBet – міжнародна ігрова та технологічна компанія зі штаб-квартирою на Кіпрі, яка вже понад 12 років працює на ринках Європи, Азії та Латинської Америки”, – наголошується в заяві.Також додається, що попри інформацію” про зв’язки компанії з країною-агресоркою РФ та її спецслужбами, 1xBet здійснює фінансову підтримку України у тісному контакті з відповідними службами та відповідальними особами.

Повідомляється, що міжнародна букмекерська компанія 1xBet виступає категорично проти збройного конфлікту “на Україні” та сподівається на його якнайшвидше завершення.

“Збереження будь-якого людського життя є найвищим пріоритетом”, – резюмували у пресслужбі.

Раніше президент України Володимир Зеленський запровадив санкції проти майже 200 росіян. Він увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України терміном на 50 років.

Своєю чергою найбільший швейцарський фінансовий конгломерат CreditSuisse заморозив російські активи на понад 19 млрд доларів, що більше третини від усієї власності громадян РФ, зареєстрованої в країні.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *