Favbet Foundation переміг в проекті Відповідальна Країна

Favbet Foundation здобув перемогу у одній з номінацій загальнонаціонального спецпроєкту від MMR “Відповідальна країна”, який відзначав найкращі кейси з розвитку корпоративно соціальної відповідальності. За благодійний фонд найбільше проголосували у номінації “Власні проєкти благодійних фондів”.

З початку повномасштабного вторгнення благодійний фонд допомагав постраждалим від війни та орієнтував понад 95% на допомогу ЗСУ. Команда фонду розробила спеціальні логістичні маршрути для 100 тонн гумдопомоги, самостійно перевезла 10 тонн гуманітарних вантажів з Хорватії в Україну, сприяла евакуації жителів прифронтових зон. Також Favbet Foundation відкрив Центр адаптації для українців в Загребі, де для дітей розроблена освітня програма, а дорослим доступна медична, юридична та психологічна допомога.

Вагому частину роботи Favbet Foundation вкладає у допомогу ЗСУ, наближаючи спільну перемогу. За сприяння фонду українська армія регулярно отримує транспорт, сучасні дрони, захищені засоби зв’язку та інші речі, необхідні військовим на передовій. Загалом у 2022 році благодійний фонд спільно з компаніями-партнерами передав для ЗСУ 60 авто та 60 дронів, а також сотні одиниць високотехнологічного обладнання.

Крім військових та гуманітарних проєктів, фонд впроваджує ініціативи у сфері освіти, здоров’я та спортивного розвитку молодих українців, підтримує спеціалізовані освітні заклади та забезпечує вихованців технікою для навчання.

Таку багатогранність у фонді пояснюють викликами сьогодення та прагненням бути вірними своїй першочерговій меті.

“Всю свою діяльність, незалежно від її спрямування, команда фонду завжди присвячувала єдиній цілі — щасливому та вільному майбутньому України. Раніше воно формувалось за партами та на спортивних майданчиках, а зараз твориться й на полі бою. Очікувано, що це знайшло відображення й у наших проєктах та змусило зосередитись одразу на декількох дуже різних напрямах”, — ділиться куратор проєктів Favbet Foundation Євген Бондар.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *