Папа Римський зустрівся із главами церков України

Папа Римський зустрівся із главами церков України

Фото: Митрополит Епифаний / Twitter
Епіфаній та Франциск зустрілися у Ватикані

Українські ієрархи попросили Папу Римського продовжувати молитву про Україну та боротьбу за правду.

 
Папа Римський Франциск зустрівся з делегацією Всеукраїнської ради церков та релігійних організацій. Це перший візит українського міжконфесійного об’єднання до Ватикану, повідомляє Vatican news у середу, 25 січня.
 
Папа Франциск запевнив у своїй близькості до України, зазначивши, що регулярно приймає посланців президента Володимира Зеленського, який постійно перебуває в діалозі з представниками українського народу.
 
“Дякую вам за цю вашу єдність, це для мене багато означає. Це схоже на дітей у сім’ї, де один там, інший – в іншому місці, але коли мама хвора, усі збираються разом”, – сказав він, наголошуючи, що в цьому разі не йдеться про єврейську, ісламську, християнську, православну чи католицьку Україну, але про “маму Україну”, заради якої всі збираються разом.
 
“Це приклад перед величезною поверховістю, яку сьогодні бачимо в нашій культурі” – додав Франциск.
 
Своєю чергою, митрополит та голова ПЦУ Епіфаній повідомив, що на зустрічі Папу Римського попросили продовжувати молитву про Україну та боротьбу за правду.
 
Той у відповідь запевнив, що молиться за Україну: “Не сумнівайтеся, я молюся за вас! Ношу вас у моєму серці і благаю Бога, щоб він змилосердився над цим відважним народом!”.
 

 
Напередодні стало відомо, що митрополит Київський та всієї України Епіфаній перебуває з першим офіційним візитом у Римі.
 
Також повідомлялося, що ПЦУ та УГКЦ домовляються про реформу церковного календаря. Глави обох церков домовилися створити спільну робочу групу, яка має всебічно вивчити це питання.
 
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш имсчяканал https://t.me/korrespondentnet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *