Фінляндія спрямує Україні артилерію на €400 млн

Фінляндія спрямує Україні артилерію на €400 млн

Фото: Генштаб ВСУ / Facebook
Україна постійно потребує поповнення артилерійського арсеналу

Цей пакет військової техніки є найбільшим на сьогодні, зазначив міністр оборони Мікко Савола.

Фінляндія оголосила про виділення 12 пакету військової допомоги Україні, до якого увійдуть важка артилерія та боєприпаси. Про це повідомляється на сайті фінського уряду у п’ятницю, 20 січня.

“Україна, як і раніше, потребує підтримки для захисту своєї території, і цей пакет військової техніки явно є найбільшим на сьогоднішній день. Фінляндія постачає в Україну важку артилерію та боєприпаси”, – заявив міністр оборони Мікко Савола.

Згідно із заявою, загальна вартість спорядження, передбаченого цим пакетом допомоги, становить понад 400 млн євро. Загалом Фінляндія поставила Україні військову допомогу на суму 590 млн євро.

“З оперативних причин і для забезпечення того, щоб доставка досягла місця призначення, більш докладну інформацію про вміст допомоги, спосіб доставки або графік не буде надано. При ухваленні рішення про додаткову допомогу враховувалися як потреби України, так і ресурси Сил оборони”, – додали у фінському уряді.

Раніше президент Фінляндії Саулі Ніїністе заявив, що його країна передасть Україні частину своїх танків Leopard, коли в Європі буде створено відповідну міжнародну ініціативу.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *