Віталій Кличко передав Борису Джонсону відзнаку почесного громадянина Києва

Мер Києва Віталій Кличко зустрівся в Давосі з колишнім прем’єр-міністром Великої Британії Борисом Джонсоном і передав йому відзнаку “Почесний громадянин міста Києва”.

Про це Віталій Кличко повідомив у своєму телеграм-каналі.

“Поспілкувався в Давосі з великим другом України Борисом Джонсоном. Мав нагоду вручити йому нагороду від української столиці – звання Почесного громадянина міста Києва. Рішення про його присвоєння Київрада схвалила наприкінці листопада минулого року. Нагороду Борису вручив в Українському домі в Давосі”, – повідомив Кличко.

Мер Києва зазначив, що Борис Джонсон продовжує допомагати Україні.

“Борис неодноразово відвідував українську столицю – і в мирний, і в найдраматичніший час нашої боротьби проти російського агресора. Як прем’єр Великобританії Джонсон робив все можливе для допомоги Україні. І продовжує підтримувати нас та переконувати в необхідній підтримці цивілізований світ”, – наголосив Віталій Кличко.

У свою чергу, британський політик запевнив у подальшій підтримці України до повної перемоги.

“путін зробив катастрофічну помилку. А все, що ми, друзі України, маємо робити зараз — це продовжувати підтримувати Україну танками, літаками, фінансовими ресурсами, усім необхідним. Поки Україна переможе. Україна – вільна, суверенна, незалежна європейська країна!” – підкреслив Борис Джонсон.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *