700 місцевих депутатів підписали звернення щодо вето на проект 5655

Звернення до президента України щодо необхідності накласти вето на законопроєкт №5655 про “містобудівну реформу” вже підписали понад 700 депутатів сільських, селищних та міських рад.

Про це повідомляє Асоціація міст України на своєму сайті.

“Станом на 3 січня 2022 року до Президента України щодо застосування ним вето до законопроєкту 5655 звернулись 44 сільські, селищні, міські ради, більшість від складу яких складає понад 700 народних обранців. У своїх зверненнях депутати звертають увагу Президента України на необхідності збереження досягнень реформи децентралізації, які знищуються проєктом 5655, та просять ветувати законопроєкт”, – заявили в АМУ.

Раніше постатейне обґрунтування аргументів, наданих у зверненні до президента України щодо необхідності застосування вето до 5655 надала Асоціація міст України, йдеться у повідомленні.

Петиція з вимогою застосувати вето до закону 5655 набрала понад 42 000 голосів. Крім того, звернення щодо вето підписали громадські організації та представники провідних ЗМІ, в тому числі рух “Чесно”, “Центр протидії корупції”, редакторка “Дзеркала тижня” Інна Ведернікова, редактор сайту “Наші гроші” Юрій Ніколов та інші. Закон знаходиться на підписі у президента з 19 грудня.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *