Різдво Христове – Зеленський привітав українців, відео

Глава Української держави Володимир Зеленський привітав українців з Різдвом і закликав згадати, скільки нам пройшлося пройти з початку війни, розв’язаної Російською Федерацією.

Про це повідомляє “Апостроф” з посиланням на відеозвернення президента.

Читайте також: Зустріли оплесками: головні тези виступу Зеленського у Конгресі

“Вітаю зі світлим святом Різдва християн західного обряду! Цей день і всі прийдешні зимові свята ми зустрічаємо в непростих обставинах. Хтось побачить сьогодні першу зірку в небі над Бахмутом, Рубіжним, Кремінною. Хтось побачить її крізь дірки вбитої кулями даху вдома. Хтось зустріне свято в чужих будинках, але не в чужих людей – українців, які дали притулок українцям. Хтось почує “Щедрик” іншою мовою – у Варшаві, Берліні, Лондоні, Нью-Йорку, Торонто та в багатьох інших містах та країнах. А хтось зустріне це Різдво в неволі, але нехай пам’ятає, що ми йдемо і за цими нашими людьми, ми повернемо свободу всім українцям та українкам”, – сказав у привітанні Зеленський.

“Де б ми не були, ми будемо сьогодні разом. І разом подивимося у вечірнє небо. І разом пригадаємо ранок 24 лютого. Згадаймо, скільки пройшли. Згадаймо “Азовсталь”, Ірпінь, Бучу, Краматорськ, Зміїний, Чорнобаївку, Ізюм, Херсон. Ми загадаємо бажання. Одне на всіх. І відчуємо радість. Одну на всіх. І зрозуміємо істину. Одну на всіх”, – продовжив глава держави.

“І ми ніколи не відчуємо дефіциту хоробрості та незламності. Ми пережили багато гірких новин і будемо заслужено зустрічати добру звістку. Ми співатимемо колядки – бадьоро, як ніколи, – щоб голосніше звуку генератора. Ми почуємо голоси та привітання рідних – у душі, навіть якщо ляжуть зв’язок та інтернет. І навіть у темряві ми знайдемося, щоб міцно обійняти один одного. І якщо не буде тепла, обійматимемося довго, щоб зігріти один одного”, – звернувся до українців президент.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський відреагував на кривавий обстріл Херсона.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *