Оголошено дату саміту Україна-ЄС

Оголошено дату саміту Україна-ЄС

Фото: Пресс-служба президента Украины
Цього року Володимир Зеленський регулярно з’являвся по відеозв’язку на самітах ЄС

Влада ЄС спрямувала запрошення президенту Володимиру Зеленському відвідати Брюссель, але саміт може відбутися в іншому місті.

Глави 27 країн Євросоюзу та президент України Володимир Зеленський проведуть 24 саміт 3 лютого наступного року. Конкретне місце наразі не визначено. Про це сказав Баренд Лейтс, прес-секретар голови Євроради Шарля Мішеля, повідомляє Reuters у четвер, 22 грудня.

“Я можу підтвердити, що саміт ЄС-Україна відбудеться 3 лютого, і є відкрите запрошення президенту Зеленському відвідати Брюссель”, – заявив Лейтс.

Він уточнив, що запрошення Зеленського відвідати Брюссель не означає, що саме там проходитиме саміт Україна-ЄС. При цьому тема саміту, ймовірно, полягатиме в тому, як ЄС може продовжувати підтримувати Україну у війні проти Росії. Лідери також оцінять шлях України до членства у блоці.

Як відомо, Володимир Зеленський регулярно з’являвся по відеозв’язку на самітах ЄС з початку російського вторгнення в лютому. А напередодні в середу він здійснив свою першу особисту подорож з початку війни до США.

Нагадаємо, 12 жовтня 2021 року у Києві відбувся 23 саміт Україна-ЄС. Тоді до української столиці приїхало все вище керівництво Євросоюзу.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *