Нідерланди Аргентина дивитись онлайн відео

У другому чвертьфінальному матчі на чемпіонаті світу з футболу зустрічаються збірні Нідерландів та Аргентини.

“Апостроф” веде онлайн трансляцію з Лусаїлу. Початок матчу – 21:00.

Дивіться: Календар чемпіонату світу з футболу 2022 – розклад та результати всіх матчів

ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2022

1/4 фіналу

Лусаїл. Lusail Stadium
Головний арбітр: Антоніо Матеу (Іспанія)

НІДЕРЛАНДИ – АРГЕНТИНА – 2:2 * перерва

0:1 Науель Моліна, 35′
0:2 Лео Мессі, 73′
1:2 Вут Вегхорст, 83′
2:2
Вут Вегхорст, 90+11′

Нідерланди: 23. Андріс Нопперт – 2. Юррієн Тімбер, 4. Вірджил ван Дейк, 5. Натан Аке, 22. Дензел Думфріс, 17. Дейлі Блінд – 15. Мартен де Рон, 21. Френкі де Йонг – 8. Коді Гакпо, 10. Мемфіс Депай, 7. Стівен Бергвайн

Аргентина: 23. Еміліано Мартінес – 26. Науель Моліна, 13. Крістіан Ромеро, 19. Ніколас Отаменді, 25. Лісандро Мартінес, 8. Маркос Акунья – 7. Родріго Де Пауль, 24. Енцо Фернандес, 20. Алексіс Мак Аллістер – 10. Ліонель Мессі, 9. Хуліан Альварес

______________________________________________________________

3:3 Люк де Йонг – б’є у лівий кут, а Еміліано стрибає у правий

2:3 Енцо – не влучив у ворота. Бив у лівий кут. Туди ж стрибав і Нопперт

2:3 Вегхорст – б’є в лівий кут, а Еміліано стрибає у правий

1:3 Монтьєль – б’є у правий кут, а Нопперт кидається у лівий

1:2 Копмайнерс – Еміліано залишився у центрі, а той пробив у правий кут

0:2 Паредес – потужний удар у лівий верхній кут. Хоч і вгадав Нопперт, та не дістав м’яч

0:1 Бергхуйс – сильний удар у правий кут, але Еміліано у стрибку дістає і цей удар

0:1 Мессі – Нопперт стрибає у лівий від себе кут, а Лео спокійно котить м’яч по центру

0:0 ван Дейк – Вірджил б’є у лівий кут і Мартінес у кошачому стрибку дістає м’яч

23:48. першими б’ють “помаранчеві”

23:47. капітани Мессі і ван Дейк визначають, на які ворота битимуть пенальті

23:45. Аргентина була дуже близька до перемоги у другому екстра-таймі, але “помаранчеві” вистояли. Насамперед завдяки чудовій грі Нопперта

120+2 хв. кінець другого екстра-тайму. Буде серія пенальті

120+1 хв. розіграли корнер. Ді Марія віддав під удар Енцо, а той хльостко пробив у лівий нижний кут – Нопперт рятує “помаранчевих”

120 хв. Ді Марія крутив у ворота – Нопперт витягнув з-під поперечини

120 хв. після удару Мессі м’яч рикошетом від захисника полетів на кутовий

119 хв. швидка відповідь аргентинців. Лаутаро б’є з 20-ти метрів – Нопперт відбив перед собою, а добити нікому

119 хв. контратака “помаранчевих” 3 в 3, але Берхгуйс подав у руки Еміліано

117 хв. Ланг в контратаці подавав на Бергхуйса, але Еміліано добре зіграв на виході

116 хв. після подачі Ді Марії з корнера Песселья пробив головою – над поперечиною

116 хв. аргентигнці буквально закрили суперника у карному майданчику

115 хв. Енцо б’є здалеку – рикошет і м’яч летить вище воріт

114 хв. Енцо Фернандес справа виклав м’яч під удар Лаутаро, Той пробив у дотик – влучив у груди ван Дейка, від якого м’яч полетів за межі поля

113 хв. замість Гакпо вийшов Ноа Ланг

112 хв. дуже грубо Песселья врубив по ногах Гакпо

112 хв. замість Лісандро Мартінеса вийшов ді Марія

110 хв. розіграли аргентинці штрафний. Мессі увірвався в карний майданчик справа, змістився в центр і намагався закрутити м’яч у дальній кут – не влучив

109 хв. жовта Монтьєлю за розмови з арбітром

107 хв. Мессі з кутового крутить м’яч майже у ворота, та Нопперт надійно грає на виході

106 хв. заміна у “небесно-блакитних”: замість Моліни вийшов Гонсало Монтьєль

23:27. зміна сторін і починається заключні 15 хвилин гри. Якщо ж буде нічия, то долю путівки до півфіналу вирішить серія пенальті

105 хв. перший екстра-тайм позаду. Коротка перерва

104 хв. Мессі зі штрафного справа виконав подачу на дальню стійку. Отаменді летів на м’яч, але не дістав

102 хв. взагалі дуже багато фолів. Ледь не кожна атака що “помаранчевих”, що “небесно-блакитних” завершується порушенням правил

100 хв. Мессі сам налетів на Тімбера і почав у конвульсіях валятися на газоні. Ну не чемпіонський це вчинко, Лео!

95 хв. поки аргентинці діють активніше. Кілька разів Мессі брав на себе гру, але пробити йому чи віддати пас захист не давав

23:10. поновлюється гра

23:09. у нас сьогодні фантастичні чвертьфінали

90+13 хв. свисток про завершення другого тайму. Але не матчу. Попереду два екстра-тайми

90+12 хв. ще й Отаменді жовта за надмірні емоції

90+11 хв. Боже, що творять “помаранчеві”. Замість удару нідерландці розіграли штрафний. Копмайнерс віддав Вехгорсту, що стояв у стінці, той з-під Отаменді пробив у протихід Еміліано

90+11 хв. ГОООООООООООООООООООООООООООООЛ – Вегхорст

90+10 хв. Пасселла збив Бергхуйса перед карним майданчиком. І ще один дуже небезпечний стандарт у нідерландців

90+7 хв. Копмайнерс вирішив пробити головою з 20-ти метрів – втрачений епізод

90+3 хв. Бергхуйс б’є на силу – у стінку

90+1 хв. дуже небезпечний штрафний у “оранж”. 20 метрів і фактично по центру воріт. Ідеальний шанс

90+1 хв. за надмірні емоції жовта ван Дейку

90 хв. ще 10 хвилин у “помаранчевих”, щоб перевести гру в овертайм

89 хв. а почалося все з брудної підніжки Паредеса проти ван Дейка. Аргентинець і отримав жовту

88 хв. сутичка на полі!!! Вибігли футболісти з лав запасних. Знову будуть картки

87 хв. Бергхуйс попереджений за фол проти Мессі в центрі поля

85 хв. після скидки Гакпо дуже потужно пробив Бергхуйс. Рикошет від захисника і м’яч пролетів над правою хрестовиною

83 хв. нападник, що кількома хвилинами раніше вийшов на поле, головою замкнув подачу Бергхуйса

83 хв. ГОООООООООООООООООООООООООООООЛ – Вегхорст

82 хв. Лаутаро Мартінес вийшов замість Хуліана Альвареса

78 хв. у “помаранчевих” вже попереджений Вегхорст вийшов замість Депая

78 хв. подвійна заміна у Аргентини. Замість Ромеро і Акуньї вийшли Херман Песселья і Ніколас Тальяфіко

77 хв. падає у карному майданчику Люк де Йонг після зіткнення з захисником, але не бачить Матеу Лаос приводу для пенальті. Все ж, підставлявся нідерландський форвард

76 хв. попередження Мемфісу Депаю і Лісандро Мартінесу

75 хв. після зіткнення Еміліано з Люком де Йонгом у карному майданчику почалась штовханина. Матеу Лаос зараз буде роздавати картки

73 хв. Лео б’є у правий кут, а Нопперт застиг по центру воріт

73 хв. ГОООООООООООООООООООООООООООООЛ – Мессі

69 хв. пенальті ставить Матеу Лаос у ворота “помаранчевих”. Думфріс у карному майданчику сфолив проти Акуньї

66 хв. перша заміна від Ліонеля Скалоні: замість Де Пауля вийшов Леандро Паредес

64 хв. третя заміна “помаранчевих”: Люк де Йонг міняє Блінда

63 хв. Мессі б’є у дальній воротарський кут – м’яч просвистів над поперечиною

61 хв. і тут же Лео побіг в атаку, де проти нього порушили правила неподалік від карного майданчика. Дуже небезпечний стандарт у Аргентини

61 хв. як же здорово Мессі відібрав м’яч у суперника і пройшов ще двох біля карного майданчика аргентинців

59 хв. могла бути гольова контратака аргентинців 3 в 2, але Мак Аллістер віддав поганий пас на Моліну

59 хв. аргентинці ж свідомо гасять темп гри

58 хв. “помаранчеві” все шукають дірки в обороні суперника – так і до кінця матчу можуть шукати і не знайти

51 хв. Мессі не вистачило дещиці, щоби вийти сам на сам з Ноппертом. Голкіпер вчасно вискочив з воріт і забрав м’яч

48 хв. Мессі виконав гостру подачу з кутового – Ромеро скинув на дальню стійку, а там захисник випередив Мак Аллістера

46 хв. аргентинці розіграли м’яч у центрі поля

46 хв. дві заміни у перерві у складі Нідерландів: Тен Копмайнерс і Стівен Бергхуйс вийшли замість де Рона і Бергвайна

22:06. повертаємося в Лусаїл, де за хвилину почнеться другий тайм

21:52. у другому таймі “помаранчевим” доведеться додавати. З такою грою пройти захист “небесно-блакитних” буде дуже важко

45+7 хв. перерва

45+2 хв. ще одна жовта. Вуту Вегхорсту. За надмірні емоції з лави запасних

45 хв. п’ять хвилин компенсовано до першого тайму

45 хв. Депай гостро подав зі штрафного, але ніхто не дотягнувся до м’яча і на виході добре зіграв Еміліано

45 хв. Ромеро зіграв рукою – і Матеу Лаос оцінив цю дію на “гірчичник”

43 хв. тепер вже Акунья вдарив по ногам Дюмфріса ззаду

43 хв. за грубу гру проти Акуньї попереджений Тімбер

43 хв. у помаранчевих після пропущеного м’яча зовсім не клеїться гра

40 хв. Мессі прийняв м’яч від Альвареса, стоячи спиною до воріт, розвернувся і пробив. Нопперт ловить м’яч

35 хв. Мессі ефектно розібрався з двома захисниками і віддав передачу на хід Моліні, який опинився на місці центрфорварда. Науель ударом в дотик пробив повз Нопперта у сітку

35 хв. ГОООООООООООООООООООООООООООООЛ – Моліна

33 хв. дальній удар Де Пауля – м’яч котиться в руки Нопперту

30 хв. півгодини позаду, але поки без гольових моментів. Захист обох команд поки на голову вищий за атаку

25 хв. Бергвайн дуже неточно пробив з лінії карного майданчика

22 хв. Мессі метрів з 20-ти пробив з лівої – вище воріт

15 хв. дуже гостра подача Депая справа, але ніхто з центрфорвардів “оранж” не пішов на м’яч

10 хв. Депай намагався вивести сам на сам Гакпо, але найкращий бомбардир “помаранчевих” не дістав м’яч

5 хв. перший напівмомент у аргентинців. Де Пауль бив з-за меж карного майданчика, але влучив у свого ж гравця, що стояв ближче до воріт

21:00. гра почалась

20:23. Доброго вечора, менш ніж за годину розпочнеться матч Нілерланди – Аргентина, в якому визначиться другий півфіналіст чемпіонату світу.