Португалія Швейцарія хто переміг – результат матчу

У заключному матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу збірна Португалії розгромила Швейцарію із тенісним рахунком 6:1.

“Апостроф” вів онлайн трансляцію з Лусаїлу.

Героєм матчу став форвард “Бенфіки” Гонсало Рамуш. Він забив “банкірам” три м’ячі.

Кріштіану Роналду з’явився на полі за рахунку 5:1, навіть забив, але з офсайду.

У чвертьфіналі Португалія зіграє 10 грудня з Марокко.

Дивіться: Календар чемпіонату світу з футболу 2022 – розклад та результати всіх матчів

У команд багата футбольна історія. Перевага у швейцарців – 11 перемог проти 9. Ще 5 матчів завершилися внічию. Різниця м’ячів 34 – 34.

У відборах на ЧС команди неодноразово перетиналися. А ось, власне, на Мундіалі зустрічаються вперше.

ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2022

1/8 фіналу

Лусаїл. Lusail Stadium
Г
оловний арбітр: Сезар Артуро Рамос (Мексика)

6:1 Рафаель Леау, 90+2′

Португалія: 22. Діогу Кошта – 2. Діогу Дало, 3. Пепе, 4. Рубен Діаш, 5, Рафаел Геррейру – 25. Отавіо, 14. Вільям Карвалью, 10. Бернарду Сілва, 8. Бруну Фернандеш – 26. Гонсалу Рамуш, 11. Жоау Фелікс

Швейцарія: 1. Ян Зоммер – 22. Фабіан Шер, 5. Мануель Аканджи, 13. Рікардо Родрігес – 2. Едімілсон Фернандеш, 8. Ремо Фройлер, 10. Граніт Джака, 15. Джибріль Соу – 23. Шердан Шакірі, 17. Рубен Варгас, 7. Бріл Емболо

_____________________________________________________________

22:55. отже, чвертьфінальні пари

9 грудня: Нідерланди – Аргентина, Хорватія – Бразилія

10 грудня: Англія – Франція, Марокко – Португалія

22:54. у чвертьфіналі Португалія зіграє проти сенсаційної збірної Марокко

90+5 хв. фінальний свисток! Португалія громить Швейцарію

90+2 хв. і вишенька на торті. Дуже красивий гол Рафаеля Леау. Зліва обвідним ударом у дальній кут

90+2 хв. ГООООООООООООООООООООООЛ – Рафаель Леау

89 хв. і остання заміна у швейцарців. Емболо йде з поля, виходить Ардон Яшарі

87 хв. ще одна заміна у португальців. Рафаель Леау вийшов замість Бруну Фернандеша

84 хв. забиває Роналду після ривка через півполя, але в момент передачі він був в офсайді

83 хв. Орта віддав на Роналду, той міг втекти сам на сам, але задалеко відпустив м’яч

81 хв. Рубен Невеш міняє Бернарду Сілву

77 хв. Бруну Фернандеш ледь не привіз гол у власні ворота. Діогу Кошта на долі секунди випередив Емболо

76 хв. Кріштіану б’є у стінку

75 хв. збили Бернарду Сілву. Небезпечний штрафний. Це шанс для Роналду

74 хв. потрійна заміна у португальців: Жоау Фелікс, Отавіо і Гонсалу Рамуш йдуть з поля, вийшли Вітінья, Рікарду Орта і Кріштіану Роналду

69 хв. як по нотах розіграли атаку португальці. З глибини закид на Рафаела Геррейру, а той в дотик прострілив на Бруну Фернандеша, якому трішки забракло, шоб переправити м’яч у сітку

67 хв. ідеальна контратака португальців. Бруну Фернандеш віддав на Жоау Фелікса, а той вивів Гонсалу сам на сам з Зоммером. Форвард технічно перекинув м’яч через голкіпера

67 хв. ГООООООООООООООООООООООЛ – Гонсалу Рамуш

66 хв. замість Рубена Варгаса вийшов Ноа Окафор

59 хв. в центрі поля грубо грає Джемерт

58 хв. Шакірі подає з кутового справа – Гонсалу Рамуш виграє у швейцарців боротьбу у повітрі, але головою скидає м’яч на дальню стійку, яку замикає Аканджи

58 хв. ГООООООООООООООООООООООЛ – Аканджи

55 хв. Рафаел Геррейру отримав пас з глибини, увірвався в карний майданчик і невідпорно пробив з лівої. Без шансів для Зоммера

55 хв. ГООООООООООООООООООООООЛ – Рафаел Геррейру

54 хв. дві заміни у швейцарців: Соу і Фройлер йдуть з поля, замість них вийшли Харіс Сеферович і Деніс Закарія

54 хв. Пепе б’є головою після подачі Бруну Фернандеша з кутового – м’яч блокує захисник

50 хв. справа Діогу прострілив на ближню стійку, Рамуш випередив Джемерта і пробив між ніг Зоммеру – це розгром!!!

50 хв. ГООООООООООООООООООООООЛ – Гонсалу Рамуш

49 хв. пожежа у карному майданчику швейцарців після розіграшу кутового. Зрештою – Аканджи вибив м’яча подалі від воріт

46 хв. у “банкірів” одна заміна в перерві: Мурат Якін випустив Ерая Джемерта замість Шера

22:04. повертаємося на Lusail Stadium, де за мить розпочнеться другий тайм

21:50. португальці грають гостріше, цікавіше і результат на табло повністю відображає те, що відбувається на полі. Швейцарцям треба кардинально міняти малюнок гри по перерві, щоб спробувати поборотися за чвертьфінал

45+4 хв. завершується перший тайм

45 хв. чотири хвилини додав до першого тайму Рамос

43 хв. Гонсалу Рамуш вискочив сам на сам з Зоммером, бив технічно у дальній кут, але Ян встиг зреагувати на удар і ногою відбив м’яч

39 хв. Едімілсон прострілив справа у воротарський майданчик – Діогу намагався зіграти на перехопленні, але вийшла подача на Фройлера. Той пробив головою, але Діогу встиг відбити удар швейцарця

36 хв. португальці і не думають зупинятися

33 хв. Шакірі виконав класну подачу з кутового, а Пепе, високо вистрибнувши, пробив головою. М’яч пролетів над руками Зоммера і влетів у сітку

33 хв. ГООООООООООООООООООООООЛ – Пепе

32 хв. Жоау Фелікс зліва виконав гостру подачу в район 11-метрової позначки – Шер випередив двох гравців у червоних футболках

31 хв. з корнера швейцарці нічого не вичавили – захисники виграли боротьбу в повітрі

30 хв. Шакірі пробив зі штрафного у правий нижній кут – Діогу кінчиками пальців відбив м’яч на кутовий

29 хв. Рубен Діаш бірцівським прийомом зупинив Емболо. Шанс для швейцарців зі стандарта

24 хв. дуже потужно цей ігровий відрізок проводять португальці. Швейцарці про атаку і не думають, тут аби вистояти під натиском “червоно-зелених”

23 хв. контратака португальців. Гонсалу Рамуш міг віддати направо на вільного Жоау Фелікса, але вирішив бити сам – точнісінько в руки Зоммер

22 хв. Отавіо ударом зльоту завершує атаку португальців – Зоммер ловить м’яч

17 хв. форвард отримав м’яч у карному майданчику і з доволі гострого кута з лівої ноги пробив точнісінько у ближню дев’ятку – Зоммер не зміг врятувати “банкірів”

17 хв. ГООООООООООООООООООООООЛ – Гонсалу Рамуш

17 хв. Бруно Фернандес вривається у карний майданчик зліва і прострілює – перший на м’ячі захисник

16 хв. багато тяганини – і ті і інші намагаються знайти дірки в обороні суперника

10 хв. Едімілсон справа подавав на дальню стійку – ніхто не дотягнувся до м’яча

6 хв. Емболо у карному майданчику змістився вліво і потужно пробив – м’яч від Пепе полетів на кутовий, який швейцарці невдало розіграли

5 хв. португальці намагаються промацати оборону суперника

4 хв. Пепе відмахнувся від Емболо, зарядивши тому по шиї. Суддя цей епізод пропустив, але за таке можна і червону отримати

21:00. зворотній відлік трибун – і мексиканець Сезар Артуро Рамос дає стартовий свисток

20:57. гімн Швейцарії

20:56. слухаємо гімн Португалії

20:53. футболісти виходять з тунелю на газон

20:45. основа швейцарців

20:44. стартова 11-ка португальців

20:33. найбільша несподіванка у стартовому складі португальців. Кріштіану Роналду почне гру з лави запасних

20:32. переможець цієї гри зіграє зі збірною Марокко, яка по пенальті перемогла Іспанію

20:31. півгодини залишилося до початку восьмого матчу 1/8 фіналу

20:24. Доброго вечора, ми з України!