ISW озвучив ймовірну причину поїздки Шойгу до Мінська

ISW озвучив ймовірну причину поїздки Шойгу до Мінська

Хренін та Шойгу підписали протокол про внесення змін до Угоди між РБ та РФ про спільне забезпечення регіональної безпеки у військовій сфері

Міністр оборони РФ Сергій Шойгу хоче від Віктора Хреніна та Олександра Лукашенка “активніших і конструктивніших контактів”.

Міністр оборони Росії Сергій Шойгу їздив до Мінська, ймовірно, для того, щоб тиснути на Білорусь у питанні підтримки війни Російської Федерації проти України. Про це у суботу, 3 грудня, заявили аналітики Інституту вивчення війни (ISW).
 
У Мінську Шойгу зустрівся з формальним лідером РБ Олександром Лукашенком та міністром оборони Білорусі Віктором Хреніним.
 
“Міністри оборони Росії та Білорусі зустрілися у Мінську, щоб, ймовірно, зміцнити двосторонні зв’язки у сфері безпеки між Росією та Білоруссю. Ймовірно, Шойгу намагався тиснути на Білорусь, щоб вона продовжила підтримку наступальної кампанії Росії в Україні”, – заявляють аналітики.
 
Зазначимо, до Мінська прилетів міністр оборони РФ Сергій Шойгу. Хренін та Шойгу підписали протокол про внесення змін до Угоди між Білоруссю та РФ про спільне забезпечення регіональної безпеки у військовій сфері. Потім Шойгу вирушив на зустріч із Олександром Лукашенком. Той під час зустрічі з Шойгу заявив, що “ні ви, ні ми війни не хотіли і не хочемо”. При цьому, за його словами, “ми як єдине угруповання, єдина армія сьогодні готуємось”.
 
Напередодні Лукашенко та Путін поговорили телефоном і домовилися про зустріч у грудні. Повідомлялося, що вони “намітили і графік подальших контактів, домовившись провести у грудні зустріч для обговорення практичних питань реалізації союзного будівництва та економічних питань”. 

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *