Японія Хорватія дивитись онлайн відео

Сенсація групового турніру чемпіонату світу з футболу збірна Японії в 1/8 фіналу грає з командою Хорватії.

“Апостроф” веде онлайн трансляцію матчу. Початок зустрічі – 17:00.

Дивіться: Календар чемпіонату світу з футболу 2022 – розклад та результати всіх матчів

Раніше японці та хорвати зустрічалися тричі. Двічі на чемпіонатах світу – обидва рази у групових турнірах. У 1998 році хорвати перемогли 1:0, а у 2006 році була “суха” нічия.

Третій матч між командами відбувся у рамках комерційного турніру у 1997 році. Японці перемогли з рахунком 4:3.

1:1 Іван Перішич, 55′

Японія: 12. Сюіті Гонда – 16. Такехіро Томіясу, 22. Майя Йосіда, 3. Сого Танігуті, 5. Юто Нагатомо – 6. Ватару Ендо, 13. Хідемаса Моріта, 15. Даїті Камада – 14. Дзюня Іто, 8. Ріцу Доан, 25. Дайдзен Маеда

Хорватія: 1. Домінік Лівакович – 22. Йосип Юранович, 6. Деян Ловрен, 20. Йошко Гвардіол, 3. Борна Барішич – 10. Лука Модріч, 11. Марсело Брозович, 8. Матео Ковачіч – 9. Андрея Крамаріч, 16. Бруно Петкович, 4. Іван Перішич

______________________________________________________________

97 хв. хорвати намагаються подовгу контролювати м’яч, а от японці щоразу біжать в атаку. Звідки у них сили беруться

92 хв. корнер у японців справа. Досить низька подача на ближню стійку, Танігуті вискочив на м’яч і пробив у падінні головою – повз ворота

18:58. завершилась 5-хвилинна перерва. І починаємо перший екстра-тайм

90+4 хв. Ельфат дає свисток про кінець другого тайму. Будуть екстра-тайми

90+3 хв. обережно діють обидві команди – схоже, будуть екстра-тайми

90 хв. ще чотири хвилини компенсував американський арбітр

90 хв. Ковачіч грубо заїхав в ноги Іто – і це перша жовта картка у нашій грі

87 хв. ще одна заміна у “самураїв”: Такумі Мінаміно вийшов замість Доана

80 хв. Томіясу вирвався на оперативний простір зліва, але замість удару вирішив прострілити на партнерів. Хорватські захисники епізод прочитали і вибили м’яч подалі від воріт

78 хв. Перішич потужно б’є з лінії карного майданчика, невеличкий рикошет і м’яч летить вище воріт

75 хв. у японців заміна: замість Камади вийшов Хірокі Сакаї

68 хв. друга заміна у “картатих”: замість Крамаріча вийшов Маріо Пашаліч

67 хв. Крамаріч подає. рикошет і Будімір б’є головою – повз ворота

64 хв. подвійна заміна у японців. Маеда і Нагатомо йдуть з поля, вийшли Такума Асано і Каору Мітома

64 хв. дуже класно здалеку зльоту пробив Модріч – м’яч летів у ліву дев’ятку, але Гонда зробив сейв

62 хв. перша заміна у хорватів. Анте Будімір вийшов замість Петковича

57 хв. Ендо здалеку потужно против – м’яч летів під поперечину, але Лівакович врятував хорватів від неприємностей

55 хв. Ловрен справа з глибини виконав розкішну подачу в район 11-метрової позначки, а Перішич головою відправив м’яч у правий кут – відчайдушний стрибок Гонди не врятував японців

55 хв. ГОООООООООООООООООООООООООООООООЛ – Перішич

54 хв. контратака хорватів завершується кутовим. Цього разу японці вирішили не розігравати. Доан подав – м’яч вибили захисники

53 хв. кілька непоганих атак провели хорвати обома флангами, та до ударів справа не дійшла

50 хв. гаряче було у карному майданчику хорватів, та зрештою захисники гуртом винесли м’яч подалі від воріт

49 хв. Брозович, стоячи спиною до воріт, пробив на вдачу – і м’яч ледь не залетів у ліву дев’ятку

46 хв. японці перехопили м’яч у центрі, пішла швидка атака. Камада отримав м’яч і завдав потужний удар метрів з 35-ти – над поперечиною

46 хв. у перерві без замін

18:03. поновлюється гра

45+3 хв. Ельфат дає свисток на перерву

43 хв. VAR на всяк випадок перевіряє на офсайд. Все ок – чистий м’яч

43 хв. розіграли японці кутовий. Знову пас в глибину і подача у центр воротарського майданчика. Хтось з захисників випередив Іто, вибивши м’яча, але тут як тут Маеда. Форвард “Селтіка” пробив у дотик з лівої – м’яч у сітці

43 хв. ГОООООООООООООООООООООООООООООООЛ – Маеда

41 хв. японці провели масовану атаку, яку ударом зліва завершав Моріта. Але удару хавбека забракло влучності – м’яч пролетів над поперечиною

35 хв. “самураї” намагались прорвати оборону хорватів по центру. І майже вийшло, та Маеда поспішив с пасом і Брозович зіграв на випередження, перехопивши м’яч

31 хв. японці втекли у контратаку лівим флангом, але не змогли її завершити навіть подачею, не кажучи вже про удар

29 хв. хорвати протягом однієї атаки виконали п’ять навісних передач, але жодного разу м’яч так і не знайшов адресата

21 хв. Гвардіол видав шикарний крос на Петковича, той намагався перевести м’яч на Перішича, але захисники зіграли на перехопленні

19 хв. Іто виконав небезпечну передачу справа на Маеду, але перший на м’ячі Лівакович

13 хв. дуже гострий простріл справа на ворота хорватів. Маеда до м’яча не дістав, а на дальній стійці захисник на мить випередив Нагатомо

8 хв. а от і у хорватів момент. Перішич зліва вискочив на побачення з Гондою. Намагався закрутити м’яч у дальній кут, але японський голкіпер парирував удар. Петковичу добити не дали одразу три захисники, які хором кинулися під удар

4 хв. японці почали гру досить потужно

3 хв. корнер у японців справа. Розіграли. І справа пішов навіс в центр карного майданчика – Танігучі пробив головою. М’яч пролетів біля лівої стійки

2 хв. гострий простріл у воротарський майданчик хорватів – Маеда до м’яча не дістав

17:00. стартовий свисток американського арбітра – поїхали

16:57. гімн Хорватії. Співають “картаті” паскудно. Усім треба вчитися у італійських футболістів, яких на цьому Мундіалі немає

16:55. слухаємо доволі сумну мелодію гімну Японії

16:54. “самураї” і “картаті” виходять на поле

16:53. хто не має змоги дивитися відео, але може слухати, тут буде аудіотрансляція

16:51. до вашої уваги передматчева студія

16:50. команди вже чекають виходу на поле

16:45. а тепер до футболу. Сьогоднішній день відкриває матч збірних Японії та Хорватії

16:45. Доброго вечора, ми з України! Сьогодні рашисти намагалися нам настрій зіпсувати, та бездоганно спрацювали сили ППО. Хлопці, низький вам уклін за відмінну роботу.