Франція Польща дивитись онлайн відео

Збірна Франції у статусі чинних чемпіонів світу розпочинає плей-офф матчем із командою Польщі.

“Апостроф” веде онлайн трансляцію з Дохи. Початок матчу – 17:00.

Дивіться: Календар чемпіонату світу з футболу 2022 – розклад та результати всіх матчів

У команд багата футбольна історія, що складається із 17-ти матчів. Французи виграли 8 ігор, 4 рази перемагали поляки та ще 5 матчів завершилися внічию.

На чемпіонатах світу команди раніше зустрічалися один раз. У матчі за третє місце на ЧС-1982 поляки обіграли французів із рахунком 3:2.

ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2022

1/8 фіналу

Доха. Al Thumama Stadium
Головний арбітр: Хесус Ноель Валенсуела Саес (Венесуела)

ФРАНЦІЯ – ПОЛЬЩА – 1:0 * перший тайм

1:0 Оливье Жиру, 44′

Франція: Льоріс, Ернандес, Варан, Упомекано, Кунде, Тчуамені, Рабьо, Мбаппе, Грізманн, Дембеле, Жиру

Польща: Щенсни, Ківьор, Глік, Берешинськи, Франковськи, Криховяк, Шиманськи, Кеш, Камінськи, Зелінськи, Левандовськи

______________________________________________________________

44 хв. швидка атака фрвнцузів. Мбаппе на швидкості вривається у карний майданчик і прострілює на Жиру, а Олів’є ударом в дотик відправив м’яч у сітку

44 хв. ГОООООООООООООООООООООООООООЛ – Жиру

39 хв. дуже гостро провели кілька атак поляки. Це дзвіночок для Дешама. Оборона “півнів” раз-по-раз пропускає атаки поляків

38 хв. фантастика!!! Льоріс рятує Францію після дуже класного удару Зелінського у ближній кут, а Варан не дав добити Камінському

37 хв. після подачі з корнера Щенсни добре грає на виході, але під час боротьби за м’яч у нього влітає Упомекано. Дивом не травмувався польский голкіпер

36 хв. і гостра відповідь французів. Мбаппе на замаху прибрав Кеша і потужно бив у ближній кут – Щенсни відбив на кутовий

34 хв. атака поляків правим флангом. Кеш завдав потужний удар – м’яч просвистів поруч зі стійкою. І хтозна – чи піймав би м’яч Льоріс

33 хв. Левандовськи б’є – і потрапляє у стінку. А таких нагод у поляків може і не бути. Краще треба бити, Роберте

32 хв. Тчуамені збив Франковського, який перед тим пройшов двох суперників. Жовта і гострий стандарт у поляків

29 хв. Дембеле гостро прострілив на Жиру, але у Олів’є удар не вийшов

27 хв. можна сказати, що поляки вистояли. Втримали ворота на замку під час стартового натиску французів. “Півні”, звичайно ж, ще не раз тероризуватимуть оборону “біло-червоних”, але зараз вони дещо збавили темп

26 хв. швидка атака французів. Грізманн віддав Мбаппе, той пройшов одного суперника, але другий зупинив Кіліана

25 хв. Левандовськи скидає під удар Франковському, а той сходу б’є – повз ворота

22 хв. здалеку б’є Кунде – неточно

21 хв. і ось! Швидка атака поляків. М’яч потрапив до Роберта і лідер поляків сходу пробив. Повз ворота

20 хв. всі поляки на своїй половині поля. Про атаку Левандовськи і Ко поки й не думають

17 хв. Дембеле виривається на оперативний простір і б’є – м’яч летить поруч зі стійкою

14 хв. Грізманн подає – знову ж повітря виграють захисники. І наче у французів теж чимало високих гравців, та поляки поки що повністю виграють боротьбу у повітрі

14 хв. дальній удар Тчуамені – м’яч летить у дев’ятку, але Щенсни робить чудовий сейв. Буде черговий кутовий

11 хв. гостра подача на ближню стійку – повітря виграв Глік, вибивши м’яча

11 хв. Щенсни рятує поляків після хльосткого удару Дембеле. Буде ще один кутовий

9 хв. ще один корнер у французів – класно Грізман подав, але боротьбу у повітрі виграли захисники. Взагалі, у цьому компоненті поляки мають певну перевагу

4 хв. кутовий у французів – подача в центр карного майданчика і Варан б’є головою. Вище

17:00. починаємо

16:55. команди вже на полі. Слухаємо національні гімни

15:55. головне – не зіграти як з Аргентиною, коли Мессі і компанія “возили” поляків увесь матч. Та й вийшли з групи поляки, будемо відвертими, випадково. Але це вже історія

15:53. на папері, звісно ж, фаворитом є збірна Франції. І полякам треба стрибнути вище голови, щоби виграти цей матч

15:51. Доброго дня, шановні вболівальники! Сьогодні наші сусіди поляки у матчі 1/8 фіналу грають проти чинних чемпіонів світу французів