Англія Сенегал дивитись онлайн – пряма трансляція відео

У четвертому матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу-2022 зустрічаються збірні Англії та Сенегалу.

“Апостроф” веде онлайн трансляцію з Ель-Хаура. Початок матчу – 21:00.

Дивіться: Календар чемпіонату світу з футболу 2022 – розклад та результати всіх матчів

Це перша зустріч в історії збірних Англії та Сенегалу.

Зазначимо, що у разі перемоги над англійцями Сенегал повторить найкращий результат у своїй історії. У 2002 році команда дійшла до чвертьфіналу, де поступилася Туреччині.

Англійцям же, щоб повторити свій найкращий результат – треба виграти Мундіаль. Цього від “левів” чекають не один десяток років.

ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2022

1/8 фіналу

Ель-Хаур. Al Bayt Stadium
Головний арбітр: Іван Арсідес Бартон Сіснерос (Сальвадор)

АНГЛІЯ – СЕНЕГАЛ – 3:0 * другий тайм

1:0 Джордан Хендерсон, 39′
2:0 Харрі Кейн, 45+3′
3:0 Букайо Сака, 57′

Англія: 1. Джордан Пікфорд – 2. Кайл Вокер, 5. Джон Стоунз, 6. Гаррі Магвайр, 3. Люк Шоу – 8. Джордан Хендерсон, 4. Деклан Райс, 22. Джуд Беллінгем – 20. Філ Фоден, 17. Букайо Сака, 9. Харрі Кейн

Сенегал: 16. Едуард Менді – 21. Юссуф Сабалі, 3. Каліду Кулібалі, 22. Абду Діалло, 14. Ісмаіл Якобс – 11. Пате Сісс, 6. Нампалі Менді, 15. Крепен Д’ятта – 13. Іліман Ндіайє, 18. Ісмаіла Сарр, 9. Булайє Діа

______________________________________________________________

90+1 хв. Рашфорд замикав подачу зліва. Пробив у падінні – повз ворота

90 хв. ще 4 хвилини компенсував Іван Бартон

90 хв. англійські фанати затягнули гімн Великої Британії

89 хв. Папа Сарр потужно пробив з-за меж карного майданчика. М’яч полетів високо на трибуну

87 хв. перший кутовий у африканської команди. Завершився подачею в руки Пікфорду

84 хв. ще одна заміна у африканців. Замість Якобса вийшов Фоде Балло

83 хв. Дьєдіу неточно пробив головою після подачі Якобса зліва

82 хв. Хендерсон йде з поля – замість нього вийшов Келвін Філіпс

80 хв. Рашфорд справа прострілив на Кейна, а Харрі забракло зовсім трішки, щоби відправити м’яч у сітку

77 хв. подвійна заміна у “левів”: Стоунз і Беллінгем йдуть з поля. Вийшли Ерік Даєр і Мейсон Маунт

76 хв. Кулібалі грубо штовхає у спину Кейна

74 хв. Папе Сарр б’є зі штрафного з 30-ти метрів. М’яч пройшов в метрі від правої стійки

72 хв. Діа йде з поля, вийшов Фамара Дьєдіу

69 хв. Сарр намагався з гострого кута закинути м’яч у дальню дев’ятку – м’яч торкнувся сітки, але з зовнішньої сторони воріт

65 хв. перші заміни від Саутгейта: замість Фодена і Сака вийшли Маркус Рашфорд і Джек Гріліш

60 хв. схоже, тут все ясно. У сенегальців зовсім розклеїлась гра

57 хв. а це вже розгром. Кейн втрачає м’яч у боротьбі з захисником, але поруч був Фоден. Філ підхопив м’яч, проскочив на швидкості захисника і прострілив на Сака. Той в дотик красиво пробив над Менді

57 хв. ГООООООООООООООООООООЛ – Сака

56 хв. Кейн б’є по центру метрів з 30-ти. Менді спочатку парирує удар, а потім і фіксує м’яч в руках

54 хв. Сака пробив у боротьбі з двома захисниками – повз ворота

50 хв. класно справа прострілив Сабалі, але ніхто не пішов на м’яч. Англійці вибили. Папе Сарр зіграв на підбиранні і пробив метрів з 30-ти. Повз ворота

46 хв. одразу три заміни робить у перерві Аліу Сіссе: Діатта, Ндіайє і Сісс йдуть з поля. Вийшли Папе Сарр, Шейх Дьєнг і Папе Гейє

22:03. почався другий тайм – англійці розіграли м’яч

21:52. не зовсім закономірний результат. Сенегальці були ближчими до голу, кілька разів англійців урятував Пікфорд. Проте під кінець тайму англійці зуміли двічі засмутити воротаря “Челсі”

45+3 хв. в роздягальню забили англійці. І одразу після голу лунає свисток на перерву. Вчора схожий гол забили нідерландці

45+3 хв. блискавична контратака англійців. Беллінгем в центрі розібрався з двома захисниками і віддав м’яч лівіше на Фодена, а той, витягнувши на себе захисника віддав на Кейна. Форвард “Тоттенхема” сильним ударом з лінії карного майданчика відправив м’яч у ворота

45+3 хв. ГООООООООООООООООООООЛ – Кейн

45 хв. дві хвилини до першого тайму додав Іван Бартон

45 хв. тепер справа кутовий у англійців. Фоден подає на дальню стійку – боротьбу у повітрі виграє гравець Сенегалу

44 хв. кутовий у англійців зліва. Хендерсон подає на ближню стійку – на суперника

41 хв. Сака справа прострілює на Кейна в район 11-метрової позначки. Той б’є в дотик – дуже неточно

39 хв. Кейн кинув в прорив по лівому флангу Беллінгема, той дійшов майже до лінії поля і прострілив на Хендерсона. А капітан “Ліверпуля” пробив у правий кут. Без шансів для Менді

39 хв. ГООООООООООООООООООООЛ – Хендерсон

36 хв. Вокер завалив Сарра, що проривався лівим флангом. Жовту за таке давати треба, але Бартон обмежився усним попередженням

31 хв. і знову класний моменту у Сенегалу. Сарр отримав м’яч у карному майданчику і потужно пробив з-під Вокера. Пікфорд дивом відбив м’яч

23 хв. як показали повтори, м’яч від ноги Стоунза потрапив йому у лікоть. Ну таке. Можна було й поставити. Бо м’яч то летів у ворота

23 хв. перевірка VAR. Відео асистенти вважають, що пенальті не було. Іван Бартон до них прислухався

23 хв. супершанс у Сенегалу. Подача справа Діа пробив у дотик. М’яч зачепив руку Стоунза і відлетів до Сарра. Той з кількох метрів пробив над Пікфордом. Але й у ворота не влучив

20 хв. Фоден подає кутовий справа. Навіс на ближню стійку і головою б’є Стоунз – вище воріт

19 хв. дуже колоритні сенегальські вболівальники і вболівальниці – танцюють від початку гри. Може то якісь ритуальні танці, щоби їхня збірна виграла))

17 хв. багато дрібних фолів

9 хв. зліва Беллінгем виконав класну подачу на лінію воротарського майданчика, а Сака на м’яч не пішов. Джуд розводить руками – як же так

8 хв. Сака у карному майданчику намагався обікрасти захисника, але лише порушив правила

7 хв. розіграли англійці стандарт, пішов навіс у воротарський майданчик, звідки сенегальці винесли м’яч

6 хв. Кулібалі взяв на стегно Беллінгема. Штрафний у англійців. Метрів 35 до воріт

4 хв. Діа ледь не вирвався на рандеву з Пікфордом. В останній момент Стоунз вибив м’яча з під ноги форварда

3 хв. стартові хвилини проходять у розвідці

21:00. сенегальці розіграли м’яч в центрі

21:00. за мить пролунає стартовий свисток. Зворотній відлік вболівальників

20:55. футболісти виходять на стадіон. Зараз будемо слухати національні гімни

20:03. вже відомий суперник переможця нашого матчу. Це збірна Франції, яка впевнено перемогла Польщу з рахунком 3:1

19:59. до вашої уваги передматчева студія

19:59. за годину на “Ель-Байт Стедіум” розпочнеться матч, в якому грають великі друзі України – збірна Англії

19:59. Доброго вечора, ми з України!