Ізраїль готується до нової хвилі репатріантів

Ізраїль готується до нової хвилі репатріантів

Фото: Unsplash
Ізраїль чекає на десятки тисяч нових репатріантів

Влада Ізраїлю чекає найближчими місяцями прибуття в єврейську державу десятків тисяч нових репатріантів з РФ і з України.

Уряд Ізраїлю готується до нової хвилі репатріантів, які можуть прибути до країни найближчими місяцями. Про це в неділю, 2 жовтня, заявив прем’єр-міністр Ізраїлю Яїр Лапід у своєму відеозверненні.
 
“Ми очікуємо на десятки тисяч нових репатріантів у найближчі місяці. Ми готуємося до цього і вітаємо це”, – зазначив прем’єр-міністр.
 
 
За його словами, уряд має намір додатково виділити додаткові гроші на інтеграцію новоприбулих.
 
“Слідом за нещодавніми подіями в Росії та в Україні міністр фінансів Авігдор Ліберман та міністр репатріації та інтеграції Пніна Тамано-Шато представлять рішення щодо виділення додаткових 90 мільйонів шекелів на інтеграцію іммігрантів”, – наголосив ізраїльський прем’єр-міністр.
 
Також Лапід повідомив, що міністерство репатріації та інтеграції країни проведе нараду спеціальної комісії з метою визначення порядку підготовки до нової хвилі масової репатріації євреїв до країни.
 
В Ізраїлі діє Закон про повернення євреїв на історичну батьківщину, що передбачає матеріальну та організаційну допомогу, а також спрощене отримання громадянства євреям, які прибувають до країни.
 
Кореспондент.net раніше писав, що РФ з початку війни з Україною залишило майже 20,5 тис. євреїв.

Новини от Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *