На INTERNATIONAL SUSTAINABILITY FORUM розроблять рекомендації для бізнеса

В Києві 6 жовтня відбудеться другий INTERNATIONAL SUSTAINABILITY FORUM, в рамках якого буде напрацьовано та представлено “Рекомендації переходу до зеленої економіки в умовах глобальних викликів”.

Участь у заході візьмуть: перші особи Міністерства економіки України, Національного банку України, Посольства Німеччини, Нідерландів, депутати німецького Бундестагу, Європейський банк реконструкції та розвитку, міжнародні фінансові компанії (IFC), UNIDO, UNDP, GIZ, представники бізнесу та лідери громадськості в сфері сталого розвитку, всесвітній фонд природи WWF.

Місце проведення: готель “Опера”, вулиця Богдана Хмельницького, 53, Київ, 01054, захід відбудеться у форматах оффлайн та онлайн.

В програмі Форуму:

  • Дискусійні панелі із міжнародними та українськими першокласними експертами у сфері сталості та інвестицій.
  • Розкриття ролі стратегії сталості під час війни та у післявоєнному відновленні;
  • Представлення міжнародних програм ООН та донорів підтримки бізнесу спрямовані на енергетичну незалежність, ресурсоефективність, збереження біорізноманіття, адаптації до змін клімату.
  • Представлення “зелених” програм комерційних банків та інвестиційних фондів.
  • Інструменти від світових експертів-практиків для підтримання сталості в умовах війни, пошуку фінансування та ресурсів для відновлення та перезапуску бізнесу;
  • Надбання контактів з представниками міжнародних банків розвитку та залучення міжнародних партнерів;
  • Навчання та підтримка в застосуванні новітніх технологій, пошуки можливостей та контактів для вирішення найактуальніших фінансових проблем розвитку бізнесу під час війни та післявоєнний період.

Крім того, заплановане:

  • Створення платформи глобальних фінансових методологій і практик, які допоможуть знайти необхідні ресурси для відновлення, налагодження та розвитку діяльності не лише українського бізнесу у роки війни та післявоєнний період, а й бізнесу в інших країнах у разі кризових і форс-мажорних обставин.
  • Розробка рекомендації переходу до зеленої економіки в умовах глобальних викликів.

“Ми прагнемо об’єднати тих, хто піклується про формування економіки на принципах сталості, забезпечуючи виконання цілі карбонової нейтральності до 2050 року, енергетичної безпеки, соціальної згуртованості та екологічної трансформації. Тому, запрошуємо представників бізнесу, юридичних структур, державних та фінансових установ, топ-менеджерів компаній та громадськості стати учасниками форуму”, – зазначають організатори.

Форма реєстрації – за посиланням.

Організатори заходу: Асоціація експертів зі сталого розвитку (ASDE), партнер: UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *