Засідання Ставки 30 вересня – перші подробиці

У п’ятницю, 30 вересня, президент Володимир Зеленський провів чергове засідання Ставки верховного головнокомандувача – проаналізували можливі подальші дії ворожих військ та намітили план звільнення окупованих територій.

Про це він написав у Telegram-каналі.

Він підкреслив, що головною темою обговорення було повномасштабне вторгнення Росії. Передусім, на засіданні заслухали доповіді командувачів військ оперативних напрямків про актуальну ситуацію на ділянках фронту, де зосереджені основні зусилля, та розглянули план подальшого звільнення українських земель від окупантів.

Читайте також: Варварський удар ворог по Запоріжжю та “кліщі” ЗСУ у Лимані: онлайн війни 30 вересня

Окрім цього, було проаналізовано можливі подальші дії противника найближчим часом, а також розглянуто питання забезпечення озброєнням і боєприпасами сил оборони та їх розподіл за угрупованнями, які перебувають на найскладніших ділянках фронту.

Варто зазначити, що у засіданні взяли участь: міністр оборони Олексій Резніков, Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний, начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов, міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, міністр інфраструктури Олександр Кубраков, очільники силових відомств, правоохоронних органів та сил логістики, а також керівник Офісу Глави держави Андрій Єрмак і секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов.

У режимі відеозв’язку до засідання долучилися: командувач Сухопутних військ Збройних Сил України Олександр Сирський, командувач військ Оперативного командування “Захід” Сергій Літвінов, командувач військ Оперативного командування “Південь” Андрій Ковальчук і голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко.

Раніше ми писали, що у п’ятницю, 30 вересня, відбудеться термінове засідання Ради національної безпеки і оборони, на якому ухвалять фундаментальні рішення для України.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *