“Інтербанк” і Слуга народу і “Укрзалізниця”: ким є Міністр інфраструктури Владислав Криклій

1. Владислав Криклій: біографія2. Криклій Владислав Артурович: а що ж діється в житті Владислава поза політикою?

Владислав Криклій: біографія

Владислав Артурович Криклій: дата народження 23 листопада 1986 року. Місто Київ. Його батько – Артур Криклій – доктор економічних наук і досить відома особистість у колах банківської сфери України. 

Не дивно, що Владислав пішов по стопах батька, вступив до КНУ ім. Т. Шевченка вивчати фінансову справу, а в 2009 році студент вже мав звання магістра з фінансів.

Студентом, у 2008 році, Владислав зайняв посаду начальника відділу в «Інтербанку» у Києві і курирував операції на ринку цінних паперів.

Пізніше, до 2010 року зайняв посаду більш серйозну і став директором «Кіно-театрі». Ні, мова зовсім не про акторів, прем’єрах, квитках і глядачів. Це товариство з обмеженою відповідальністю. 

Знайти місце в комерційній діяльності для Владислава Криклія не було проблемою. У 2014 році Криклій перебрався в міністерство і став допомагати міністру внутрішніх справ, справляючись з вирішенням проблеми впровадження інформаційних технологій.

Владислав Криклій

Владислав вільно говорить на чотирьох мовах. Крім рідної – української, він може підтримати діалог російською, польською, італійською. Завдяки попередньому досвіду, підкований в політичних питаннях і проявляє себе відповідно до призначення. 

Пізніше взяв на себе відповідальність розгрупувати застарілу структуру ДАІ і ввів у справу новітні технології для оперативного обчислення правопорушень.

До речі, журнал «Нова доба» опублікував рейтинги, в яких вказав, що в 2017-2018 роках однією з найбільших перемог в Україні стала реформа сервісних центрів МВС. 

Владислава почали називати «батьком» відеофіксації на дорогах і цінителем вагового контролю вантажних автомобілів.

В 2019 році політична діяльність Владислава перейшла на новий рівень, і він увійшов у список «Слуги народу» під номером 12, отримавши посаду народного депутата.

Владислав Криклій

Як каже Владислав, спочатку він хотів відійти від політики і державної служби в цілому. До цього рішення Криклій прийшов після того, як зрозумів, що засидівся на одному місці і хоче продовжити свій розвиток в інших сферах.

Ще однією причиною послужило те, що робота політичного апарату в більшій мірі його не влаштовувала: більшість ініціатив вмирали, а на тлі цього пропадав якийсь ентузіазм.

Політична турбулентність не вщухала і не давала надій на кращий результат подій.  Владислав і його соратники провели кілька значних заходів у рамках проекту «Люди важливі» і навіть отримали хороший відгук з новими прихильниками.

Коли стало відомо, що відбудуться дострокові вибори, Владислав Артурович отримав запрошення в команду «Слуги народу», як людину, що зумів проявити себе в політичній діяльності і нових реформах. Результати його роботи високо оцінили. Так, Криклій зайняв своє місце після проведених виборів. Хоча, як каже сам Владислав, для нього самого це було справжнім сюрпризом. 

Владислав повідомив, що не збирається кидатися загальними фразочками на зразок «Навести лад», але зробив акцент на тому, що хоче реорганізувати «Укртрансбезпеку» і впритул підійти до вирішення проблем «Укравтодору».

Перші 2 тижні пішли на «знайомство» з новою посадою, структурою і корупцією. А переглянувши справи і результати, Віталій сказав, що на даний момент план реалізації Договору з ЄС виконано лише на 24% і до кінця року він збирається довести його до 80-90%.

Владислав Криклій

У спілкування з журналістами Владислав не розпорошується, говорить в основному про виконану роботу та її результати, а от своїми намірами намагається не ділитися.  

Новий міністр поділився, що хоче змінити керівника антикорупційного управління. В одному з інтерв’ю Владислав сказав, що боротися з корупцією потрібно не тільки, змінивши прізвища відповідальних, потрібно копнути глибше і розуміти, які мотиви рухають цими людьми і чи готові вони взяти на себе відповідальність, не заплямувавши свою репутацію і не ускладнивши і без того плачевну ситуацію.

«Антипрогрес» – назвав Владислав корупцію. Він прекрасно розуміє, що корупцію найбільше ненавидять українці і постарається докласти всі зусилля для її викорінення. 

Також, Владислав виступив за те, щоб «поділити» Укрзалізницю на три різні компанії і передати вокзали на приватне забезпечення. Що мається на увазі під трьома різними компаніями: створити окремий напрямок для розвитку інфраструктури та перевезень окремо вантажного і окремо пасажирського характеру.

Криклій вважає, що буде краще перейти з державного на частково державне із приватним співробітництво з питань розвитку автодорожньої сфери, будівництва, функціонування залізної дороги і тд. 

Попередній міністр інфраструктури розкритикував підхід Криклія.

Ще одна з ідей нового міністра інфраструктури – розвивати і популяризувати пункти габаритно-вагового контролю, і поширювати прилади для швидкої автоматичної фото – і відеофіксації порушень ПДР.

Криклій Владислав Артурович: а що ж діється в житті Владислава поза політикою?

Якщо зайти на сторінку в Фейсбуці міністра, то можна побачити статус – одружений. Однак, це і все, чим поділиться Віталій щодо свого особистого життя. 

Владислав Криклій

І як би нам не хотілося розповісти щось цікаве про його сім’ю, дозвілля або біографії – на жаль, Віталій не поспішає ділитися такою інформацією з громадськістю. Можливо це і правильно, адже, як відомо, щастя любить тишу. 

Теми: # криклій владислав артурович, # владислав криклій біографія, # Міністр, # кабінет міністрів україни

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *