Розлучення, роман з Карпачовим і несподівана вагітність: про що шкодує Наталія Холоденко

1. Наталія Холоденко – яскрава і незвичайна зірка2. Наталія Холоденко: вага і зріст3. Наталія Холоденко: схуднення – дитяча проблема4. Наталія Холоденко: дієта – не третирувати, а балувати себе5. Наталія Холоденко: вік6. Наталія Холоденко: місце народження7. Наталія Холоденко: батьки8. Наталія Холоденко: сім’я9. Наталія Холоденко: біографія10. Наталія Холоденко: СТБ11. Наталія Холоденко: психолог12. Наталія Холоденко: консультація13. Наталія Холоденко і Дмитро Карпачов: щось особисте?14. Наталія Холоденко: особисте життя – кругообіг15. Наталія Холоденко розлучилася з чоловіком…16. Наталія Холоденко: син17. Наталія Холоденко народила18. Наталія Холоденко: чоловік – спроба №2?

Наталія Холоденко – яскрава і незвичайна зірка

Наталія Холоденко – сьогодні найвідоміший психолог України. В її біографії – багато цікавих і запаморочливих фактів. Наприклад, Наталія – не тільки хороший тренер особистого зростання і телевізійний експерт, але і кандидат філософських наук. Вона спробувала себе не тільки в ролі танцівниці в «Танцях з зірками», але і навіть наважилася записати власну пісню і зняти кліп! Як їй вдалося самостійно власною працею круто змінити життя, починаючи кар’єру з нуля?

Наталія Холоденко: вага і зріст

Наталія по природі належить до дівчат «plus size». І це не раз ставало предметом обговорення. Однак навіть при такій конституції можна зберегти гарну форму, а можна не стежити за цим. Так останнім часом Холоденко з початком роботи на ТБ круто змінила свої пріоритети, стала більше приділяти часу собі, а не роботі та сім’ї і, звичайно, серйозно зайнялася своєю фігурою. Телеглядачі могли помітити перетворення: завдяки дієті і спорту за 2 роки психолог схудла на цілих 30 кілограм.

Так, зараз при зрості 164 сантиметри Холоденко важить близько 70 кілограмів. Раніше її вага становила 101 кілограм.

Наталія Холоденко: схуднення – дитяча проблема

Наташа схильна до повноти за своєю конституцією. Тому ще в шкільні роки у неї почалися проблеми через вагу.

Наталія Холоденко

Наталя згадує, що завдяки прізвищу і повноті в дитинстві однолітки дражнили її холодцем, холодильником і навіть Холифильдом (за аналогією з американським боксером). Дівчина пояснює, що по імені боксера її почали називати не просто так: вона не пасовала перед образами і просто-напросто кілька разів фізично відповіла хлопцям.

Але Холоденко не стала ізгоєм навіть після цього. Поступово вона завоювала популярність у школі за рахунок своєї активності, енергійності та веселої вдачі – Холоденко навіть стала справжньою зіркою, беручи участь у кожному шкільному концерті і конкурсі. Зараз Холоденко зізнається, що їй таким чином доводилося компенсувати свою зайву вагу – вона була змушена розвивати комунікабельність та інші таланти, адже зовнішність не могла бути її козирем. Потім і подорослішавши, завдяки цим якостям Холоденко вдалося швидко досягти великих успіхів і в професії.

Довгий час Наталія не приділяла великої уваги своїй зовнішності – вона займалася роботою і сприймала себе такою, як є. Але телевізійна кар’єра наштовхнула її на зміни. Великим стартом для психолога стала участь у проекті «Танці з зірками». Завдяки щоденним тренуванням зайві кілограми у Холоденко почали йти самі собою. І такі результати їй сподобалися і надихнули на ще більше самовдосконалення.

Наталія Холоденко

Зараз Наташа розповідає, що саме схуднення не повинно бути самоціллю для людини. Бо в такому разі воно буде проходити важко і малорезультативно. Її рецепт – це схуднення як спосіб досягнення певної мети в житті. Наташа бачила сенс худнути як спосіб перемоги у танцювальному ТБ-проекті. Успіхи в ньому і допомогли їй сильно змінитися. Звичайно, до фізичних навантажень з часом Холоденко додала і спеціальне обмеження у харчуванні.

Наталія Холоденко: дієта – не третирувати, а балувати себе

Дієта, яка допомогла досягти Наталії своєї ідеальної ваги, ґрунтувалася на підрахунку калорій – їх споживання вона жорстко обмежила. Зараз Холоденко намагається дотримуватися режиму здорового харчування. Але каже: немає нічого поганого в тому, щоб дозволяти собі якісь приємні вольності. Наталія зізнається, що часто грішить смакотою, але робить це помірно – організм прощає, якщо в цілому за ним стежити.

До того ж дівчина наполягає на тому, що в справі позбавлення від зайвої ваги головне – не дієта і спорт, а саме психологічний настрій.

  • Наташа розповідає, що коли почала помічати поліпшення в дзеркальному відображенні, то ризикнула поставити перед собою мету – досягти досконалості. Спочатку було нелегко і поступово вона скочувалася в емоційне дно. А секрет перемоги в тому, щоб не тікати від цього, а повністю прийняти – прямо-таки розбитися повністю. Холоденко стверджує, що саме біль в такому випадку стає твоєю силою, яка допомагає радикально змінюватися. Телезірка зізнається: в той момент їй стало дуже боляче за себе, як за дівчину, яка ніколи не відчувала себе суперпривабливою і не носила красивих приталених суконь, намагаючись сховати свою фігуру. Вона захотіла спробувати стати нарешті- такою. А також, отже, і поліпшити своє життя – замість нормального життя прагне до максимальної і феєричною, в якій би виконувалися саме твої бажання, а не примхи оточуючих або суспільства.
  • Друге, що допомагає покращитися, за рецептом Холоденко – це навчитися слухати себе і своє тіло. Наталія визнає: потік рутинних справ, ми ігноруємо навіть елементарні сигнали нашого тіла – бажання їсти, пити, зрештою сходити в туалет… Потрібно почати прислухатися до свого тіла – і процес його поліпшення почнеться сам по собі.
  • І третя умова для «створення» гарної фігури – це постійність. Адже складно не тільки схуднути, але й утримати результати. Тому після перших успіхів, не варто зупинятися, а навпаки – ставити собі все нові і нові, більш приємні цілі. Холоденко радить не третирувати себе, а швидше балувати, але не тортиками, а цілями. Наприклад, спочатку Наташа захотіла навчитися виконувати вправи з йоги, потім – носити побільше красивих жіночних суконь і так далі.

Наталія Холоденко: вік

Наталка народилася 16-го січня 1983-го року. Отже, зараз їй 38 років, а за знаком Зодіаку Холоденко – Козеріг. За гороскопом, це дуже наполегливі, працьовиті і цілеспрямовані особистості, які вибирають поступове просування до глобального успіху замість ризикованих авантюр і розваг.

Наталія Холоденко: місце народження

Майбутній зірковий психолог народилася і виросла в центрі України – в місті Черкаси.

Наталія Холоденко: батьки

Тато Наташі – інженер, а мама – колишня професійна греблістка.

Наталія Холоденко: сім’я

Свою кар’єру мама Наталії закінчила ще в молодому віці не по своїй волі, а через безлічі серйозних травм. Тому тема спорту для неї була болючою, і вона зробила її табуйованою в сім’ї. Так що прищеплювати любов до занять спорту батьки своїй доньці не стали, але зате, як зізнається Наталя, у них у родині любили смачно поїсти. Про вазі пухкенькою дівчинки ніхто не турбувався, а навпаки – хвалили і обожнювали її.

Наташа виховувалася разом з страшим на 6 років братом.

Наталія Холоденко: біографія

Майбутня зірка навчалася у звичайній загальноосвітній школі. Цікаво, що паралельно дівчина відвідувала ще й музичну школу, закінчивши клас «бандури».

Наталія Холоденко

Одержавши середню освіту, Холоденко вступила в Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького на спеціальність «психолога» зі спеціалізацією «медичний психолог». На жаль, у дівчини не було безтурботного студентського життя – їй довелося рано подорослішати. Справа в тому, що сім’я Наталії перебувала в обмежених фінансових умовах, тому їй довелося рано почати працювати. Вона вже з 17-и років постійно поєднувала навчання і роботу – так що вже з ранніх років боролася зі стресами і недосипом. Зараз Холоденко розповідає, що це здорово загартувало її волю.

До того ж на першій роботі Наташа зустріла першого чоловіка. Їх любов вилилася не тільки в шлюб, але і в надійне ділове співробітництво. У швидкості молоде подружжя створили спільний бізнес у сфері психології. Так Наталя почала свою кар’єру – проводила консультації, виступала на семінарах, читала тренінги та лекції.

Незважаючи на таку зайнятість і в особистому, і в професійній сфері, Холоденко продовжувала удосконалюватися і займалася своєю освітою. Так вона доповнила свою університетську освіту, в тому числі і за кордоном:

  • Курс символдрами в Харкові;
  • Базовий курс коучингу в канадському університеті «Erickson University International»;
  • Курс індивідуального консультування в Міжнародній асоціації позитивної терапії в Німеччині;
  • Психорисунок і групова психокорекція у Авторській школі академіка Т. Яценко в Ялті;
  • Фокусна терапія у доктора Буххольц в Німеччині.

А ще пізніше Наталя заглибилася в науку і в 2011-му році отримала кандидатську ступінь з філософії.

Наталія Холоденко: СТБ

Приголомшливий кар’єрний прорив Наталії почався з співпраці з каналом «СТБ».

Зараз у відвертому інтерв’ю, Холоденко зізналася: робота на TV була мрією і зобов’язанням. Справа в тому, що в психологію дівчина закохалася ще в 13 років. Тоді до них у школу прийшла талановитий психолог на ім’я Аліна. Вона і стала першим і головним наставником Холоденко в житті. Завдяки знайомству з нею, Наталія вирішила стати психологом – і не помилилася. Сьогоднішня телезірка з теплотою згадує, що вже, коли почала досить успішно працювати психологом в Черкасах, вона розмовляла з Аліною незадовго до її раптової смерті. І тоді наставниця сказала: пообіцяй, що будеш працювати на телебаченні. Холоденко це здалося неймовірним і неможливим, але вже через деякий час в якості експерта з психології її запросили на проект «Все буде добре». Дівчина успішно пройшла кастинг – і отримала хорошу роботу.

Наталія Холоденко

Наталя розповідає, що спочатку було дуже складно. Чоловік категорично відмовлявся переїжджати в Київ – і їй доводилося їздити на зйомки на руках з немовлям. Грошей категорично не вистачало. Але вона вистояла, пройшла всі випробування – і стала зірковим психологом України. Тепер за плечима Холоденко робота експертом у безлічі телевізійних проектів топових каналів країни – «СТБ», «Новий канал», «1+1», «Україна».

Вона була головним психологом «СТБ», але надалі знову ризикнула заради великих висот і свого творчого розвитку – відмовилася від роботи з каналом заради участі в проекті «Танці з зірками» в 2017-му році. Тоді їй довелося виплатити солідний штраф за розрив контракту з «СТБ».

Наталія Холоденко: психолог

Зараз Наталія Холоденко – один з кращих психологів України. На даний момент її практичний досвід становить близько 17 років. Холоденко проводить як онлайн-консультування, так і звичайні особисті консультації. Серед її клієнтів – люди з багатьох країн світу (близько 40).

Наталя – автор безлічі ефективних майстер-класів і тренінгів з психології досягнень і психології відносин. Один з найпопулярніших – «Уроки нескромності».

Також Наталя створила свою авторську Школу Психології підготовки експертів-психологів.

Наталія Холоденко

Головний принцип роботи Наталії – так звана, «чесна» психологія. Що вона має на увазі під цим поняттям? Те, що дає результат клієнтові вже з перших консультацій. Так Холоденко абсолютно заперечує «лиття води» і «підсаджування клієнта на зустрічі протягом місяців».

Високий і швидкий результат – висока оплата. Так, багатьом може здатися, що звернутися до Холоденко за допомогою – досить дороге задоволення. Але вона стверджує, що ціна за її роботу повністю виправдана її ефективністю та результативністю.

До того ж Наталя з розумінням ставиться до того, що не всі можуть собі дозволити індивідуальне консультування. Тому вона проводить більш доступні тренінги для великих аудиторій, а також веде власний сайт і Ютуб-канал, де безкоштовно публікує безліч корисної інформації.

Наталія Холоденко: консультація

Скільки ж коштує індивідуальна консультація у Наталії Холоденко? Ще близько року тому в інтерв’ю «Світською хронікою» на «1+1» Наталія озвучила, що годину її індивідуального консультування коштує 250 євро.

Наталія Холоденко

Але зовсім недавно, в 2019-му році, в інтерв’ю програмі «Зірковий шлях» на телеканалі «Україна» психолог сказала, що зараз 1 година її роботи коштує 500 доларів. При цьому Холоденко уточнила, що для її клієнтів – це не колосальна сума. Тому що на даному етапі своєї кар’єри вона вже займається такими масштабними питаннями, які не можуть вирішувати більшість її колег. Зараз Наталія консультує великих міжнародних бізнесменів і топ-менеджерів.

Наталія Холоденко і Дмитро Карпачов: щось особисте?

Ходять активні чутки про те, що Дмитро Карпачов – новий коханий Наталки Холоденко, з-за якого вона розлучилася з чоловіком. Немає диму без вогню – спільні фото, виходи в світ, спільні робочі проекти. Але Наталя особисто прямо і конкретно розвіює ці громадські домисли.

Як-то вона на власній сторінці в соцмережі зізналася, що у них з Дмитром дійсно дуже близькі і теплі відносини. Але вони ґрунтуються на дружбі і взаємній симпатії в професійному, а не в любовному плані.

Також у своєму блозі Холоденко розповіла, що знала про «психологічні таланти» Карпачова задовго до особистої зустрічі. Зірковий психолог навіть шукала його в соцмережах і мріяла познайомитися, поділитися досвідом. Але так склалася доля, що незабаром після таких невдалих заочних спроб вони почали разом працювати на проекті «СТБ». Власне, там і познайомилися – і це вилилося в ґрунтовне, тривале співробітництво.

Наталія Холоденко

Зараз у Наталі і Дмитра власна Ютуб-програма, вони проводять спільні майстер-класи та тренінги. Також колеги і відпочивають разом у вільний час: Наташа розділяє захоплення Діми яхтингом, а він її – кіньми. Вона акцентує, що Карпачов – її вірний соратник, хоч і в психології вони дотримуються різних концепцій і поглядів. Саме у такій єдності протилежностей зірковий психолог і бачить хороший власний розвиток і велику можливість допомогти людям.

Наталія Холоденко: особисте життя – кругообіг

Особисте життя Наталії Холоденко не менш цікаве, яскраве і насичене. Ще в ранній молодості вже на першій роботі вона познайомилася з першим чоловіком. Його звуть Борис і вони стали надійними діловими партнерами – і по цей день, вже після розлучення продовжують працювати разом.

У відвертому інтерв’ю Наталя розповідала, що Борис зробив їй пропозицію руки і серця дуже швидко. І виставив тоді він коханій дивну умову – ніколи не худнути. Справа в тому, що хлопець був у захваті від її пишних форм і саме їх вважав ідеалом краси. Незабаром після укладення шлюбу у пари народився син.

Наталія Холоденко розлучилася з чоловіком…

На початку 2019-го світські хроніки приголомшила новина про те, що Наталія Холоденко розлучилася з чоловіком. Свої особисті драми дівчина намагалася приховати в таємниці від громадськості. Але приховати серйозні зміни в житті було вже неможливо, коли явно стала помітна вагітність.

Звичайно, досить абсурдно і сумно, але Наталія також зізнається, що проблеми в її першому шлюбі почалися саме тоді, коли вона почала худнути і внутрішньо змінюватись. Борис завжди говорив, що худа жінка – це не сексуально, і всіляко тиснув на неї в цьому плані. До того ж з «Танцями з зірками» додалася ще одна негативна умова для її чоловіка: він сильно ревнував її до партнера – танцюриста Віталія Загоруйко. До речі, чутки в той час теж гаряче приписували Холоденко роман з ним.

Наталія Холоденко

Після участі в цьому зірковому проекті Наталія переглянула своє життя – вона стала більше думати про себе і власні бажання, а не про потреби та вимоги близьких. І це призвело до того, що Холоденко стала навіть менше працювати. Вона каже, що скоротила кількість своїх консультацій: тепер замість того, щоб орати, як кінь, я півдня ходжу на танці, до косметолога або на каток…

Все це в підсумку призвело до розлучення. Наталія розійшлася з першим чоловіком в кінці 2018-го року. І зізнається, що це було для неї дуже болісно. Хоч вони з Борисом і змогли зберегти хороші дружні стосунки, домовившись про спільне виховання сина.

Наталія Холоденко: син

Сина Наталії звуть Ларіон, зараз йому 8 років.

Сьогодні Холоденко шкодує, що на початку кар’єри могла дуже мало часу приділяти синові. В силу своєї зайнятості вона з ним бачилася всього декілька хвилин в добу – трохи зранку і трохи перед сном. Але Наталя, як психолог, вважає: людські відносини ідеальними і не бувають, батьки теж можуть допускати помилки, головне – бути чесними один з одним. Також і всім Холоденко радить: визнавати свої помилки і побільше визнаватися в любові.

Наталія Холоденко: син

Так по-чесному Наталія розірвала свій шлюб, в якому подружжя вже не могло щасливо співіснувати разом. Вона сама зізнається, що пожертвувала щастям Ларіона заради свого особистого. Адже хлопчик дуже важко переживав розлучення батьків і довго в це навіть не міг повірити. Але в кінцевому підсумку: так буде краще для всіх, адже ніхто не кривить душею, щоб здатися більш красивим, ніж є насправді.

Після розлучення Наталя з сином переїхала в знімну квартиру. При цьому рідний батько бере активну участь у житті Ларіона.

Наталія Холоденко народила

Ось ще одна гучна новина про Наталію Холоденко. У березні 2019-го року вона вдруге стала матір’ю. У неї народилася донька, якій дали незвичне ім’я – Вів’єн. А у партнерських пологах був присутній батько дівчинки.

Наталія Холоденко: чоловік – спроба №2?

А ось хто тато Вів’єн, Наталія не розповідає відкрито. В інтерв’ю, вона обмовилася тільки про те, що її новий коханий не був причиною розлучення з першим чоловіком. Вони познайомилися, коли Наталка вже перебувала в процесі розлучення. Разом вони з 2018-го року.

В честь пологів коханий чоловік подарував Наталії двокімнатну квартиру в передмісті Києва. Однак вони живуть разом з дітьми в орендованих 5-кімнатних апартаментах в центрі столиці: Наталія зізнається, що так їй зараз зручніше. Також загадковий коханий вже давним-давно зробив Наталі пропозицію руки і серця. Але вона і досі перебуває в роздумах, так як важко переживала розлучення і тепер не поспішає укладати новий шлюб.

Наталія Холоденко

Автор: Анна Алляйн

 

Теми: # Наталія Холоденко, # наталія холоденко народила, # психолог наталія холоденко, # схуднення, # наталія холоденко чоловік

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *