Бідне дитинство, співпраця з Зеленським і виступ у Росії: як український комік Ігор Ласточкін отримав величезний успіх

1. Ігор Ласточкін: маленький, та удаленький2. Ігор Ласточкін: зріст, вага, вік3. Ігор Ласточкін: знак зодіаку4. Ігор Ласточкін: національність5. Ігор Ласточкін: батьки6. Ігор Ласточкін: біографія7. Ігор Ласточкін: зір8. Ігор Ласточкін та Юрій Ткач: круто ти потрапив на TV!9. Ігор Ласточкін: «Ліга сміху»10. Ігор Ласточкін: «Розсміши коміка»11. Ігор Ласточкін: «Танці з зірками»12. Ігор Ласточкін та Ілона Гвоздьова13. Ігор Ласточкін: «95 квартал»14. Ігор Ласточкін: весілля15. Ігор Ласточкін і його дружина: сімейна ідилія

Ігор Ласточкін: маленький, та удаленький

Таким успішним він був далеко не завжди. Свої перші гроші веселому хлопцеві доводилося заробляти роботою вантажника. Як згодом Ігорю Ласточкіну вдалося з жартів зробити прибуткову професію?

Ігор Ласточкін: зріст, вага, вік

Дата народження Ігоря Ласточкіна: 21 листопада 1986-го року – скоро йому виповниться 35 роки.

Його зріст, звичайно, цікавить глядачів, тому що хлопець здається дуже невисоким. І дійсно, він становить лише 170 сантиметрів. При цьому гуморист завжди знаходиться в хорошій формі – і стабільно тримає вагу на позначці в 66 кілограм.

Ігор Ласточкін: знак зодіаку

Виходить, що комік по Зодіаку належить до Скорпіонів. Це самий пристрасний, владний і складний із усіх знаків.

А Скорпіони, народжені саме 21-го листопада, відрізняються більшою товариськістю і відкритістю, ніж інші представники цього знака. Їм до того ж за гороскопом властиві гарне почуття гумору, безтурботність і оптимізм. А також – філософський світогляд: їм важливіше знайти справжній сенс у житті, ніж рухатися до реалізації власних амбіцій. Однак, це не заперечує і типову скорпіоновську цілеспрямованість у Ласточкіна.

Ігор Ласточкін

А ще Скорпіони цього дня відчувають підвищену потребу в увазі від інших людей. Але не тільки це почуття у них загострене – ще вони мають «підвищене» почуття прекрасного. Це виражається у вишуканих манерах, стилю одягу, і навіть поставі, але також і в ідеях. Очевидно, що за гороскопом Ласточкін повинен вражати наші уми витонченим інтелектуальним гумором. В одному з інтерв’ю він зізнавався в такому прагненні, відзначаючи своє розчарування слабким розвитком «розумних» жартів в Україні.

Ігор Ласточкін: національність

Дивно, але Ласточкін народився не в Дніпрі і не в Україні, а в місті Шимкент у Казахстані. В Україну комік переїхав тільки тоді, коли вступив в Дніпровський університет.

Зараз на питання про свою національність Ігор відповідає досить однозначно. Він не вважає, що в сучасному світі ще актуально ділити людей за якою би то не було ознакою. Він каже, що національність – стан душі людини, а не те місце, де він народився не по своїй волі. Так що артист вважає: саме Україна – його Батьківщина.

Ігор Ласточкін

Але насправді з Україною Ігор був якимось чином пов’язаний ще до переїзду сюди.

Ігор Ласточкін: батьки

Ласточкин розповідає, що це його справжнє прізвище. А про рід занять батьків говорить тільки те, що вони прості люди, які не мають ніякого відношення до творчих професій. У родині, крім актора, є ще старший син.

Коли Ігорю виповнилося 7 років, вони переїхали з Шимкента в Ташкент, змінивши Казахстан на Узбекистан. Там майбутній комік і закінчив школу. А носила вона ім’я славетного українського Кобзаря – Тараса Шевченка. Справа в тому, що в ті часи в Казахстанській столиці було багато українців. Як розповідає сам актор, після великого землетрусу 1967-го року місто відновлювали, як заведено в СРСР, всім союзом. І, за іронією долі, саме його школу як раз відбудовували українці, тому її і назвали в честь нашого письменника.

Після отримання атестата вони разом з братом поїхали вчитися в Дніпро, вступивши в Національну металургійну академію. З часом мама Ласточкіна теж переїхала в Україну. А ось брат, отримавши диплом, переїхав у Росію – до того часу там вже жив батько.

Ігор Ласточкін: біографія

Сім’я жила небагато. Одного разу Ігор зізнався в інтерв’ю, що перші свої гроші йому довелося заробляти вже у 10 років. Він бачив, як важко приходиться батькам, і за особистої ініціативи зголосився допомогти. Так що ще в тінейджерстві, здавалося б, такий веселий і безтурботний комік пізнав, яка ціна грошей: і підробляв вантажником, і офіціантом, і різноробочим на бензоколонці. І навіть спробував свій бізнес: робив разом з бабусею пиріжки і продавав на ринку.

Ігор Ласточкін в дитинстві

У дитинстві Ласточкін особливо не відзначався жодними творчими талантами. Хіба що дуже любив брати участь у різних шкільних заходах, виступати на сцені і займатися самодіяльністю. Але таке трапляється з більшістю школярів, які не сильно тягнуться до наук.

От і Ігор, особливо до навчання не тягнувся, тому закінчив школу з повною невизначеністю відповіді на питання: ким ти хочеш стати? Як зараз визнається комік, вони просто сіли всією сім’єю і подумали. Батьки – прості «радянські» люди, далекі від бізнесу і т. п., завжди думали, що гроші крутяться в енергетиці. Тому і вказали синам на металургійний університет. А потім вже Ігор навмання вибрав собі спеціальність – «хімічна технологія палива і вуглецевих відновників». Його зачарувало «паливо»: знову-таки юний хлопець вважав, що з цим теж пов’язані найприбутковіші професії. І вже тільки після надходження зрозумів, що це невдячна у фінансовому плані професія– краще вже було б піти вчитися на фінансиста. Проте, Ігор ще трохи подумав і вирішив, що проста спеціальність залишає великі можливості займатися чимось ще. І тоді Ласточкін на всю котушку захопився КВК. Спочатку це було простою розвагою і віддушиною від сірих буднів. А потім стало справою життя. Як виявилося, не дарма – саме ця «кумедна гра» зробила з Ласточкіна зірку і дуже вдало визначила життєвий шлях.

Ігор Ласточкін: зір

Цікавий факт: зараз Ігор взагалі не вживає алкоголь. Він вирішив відмовитися від цього ще в студентські роки. Тоді Ласточкін активно брав участь у вечірках і веселих застіллях. Але почав помічати, що у нього сильно падає зір. Порадившись з лікарями, зрозумів, що саме алкоголь і неправильне харчування так погано впливають на його організм – і відмовився від спиртного взагалі.

Ігор Ласточкін: КВК

У студентські роки Ігор грав за різні університетські колективи і спочатку на других планах – хлопцеві за тендітної статури і маленького росту діставалися ролі різних нікчем і невдах. Це були команди «Сталевий проект» і «+5». Але не буває маленьких ролей – бувають маленькі актори. Так що Ласточкін зміг себе проявити, що вже за рік до закінчення академії, у 2008-му році, став капітаном команди «Збірна Дніпропетровська». Тут вже йому вдалося освоїти різнопланові ролі, в тому числі і крутих хлопців. До того ж тут він познайомився з іншим знаменитим українським коміком – Юрієм Ткачем. «Збірну Дніпра» зібрав і організував саме він. З тих пір коміки йдуть рука об руку у професійному і творчому плані.

У 2009-му майбутній шоумен отримує диплом про вищу освіту, щоб ні дня у своєму житті не пропрацювати за спеціальністю – і з головою поринає в КВК. А вже в 2010-му році його «Дніпро» потрапляє у Вищу Лігу КВК. Правда, за всі 5 років роботи в КВК команда Ласточкіна так і не стала абсолютним чемпіоном ігор, зате у них було багато досягнень (виходи в півфінали, два КіВіНа і віце-чемпіонство у 2013-му році, а також завоювання Кубка Президента України у 2012-му році) і велика тепла любов глядацької аудиторії. Так що вона логічно привела Ласточкіна на ТБ.

Ігор Ласточкін та Юрій Ткач: круто ти потрапив на TV!

Вперше в невеликий проект Ласточкіна запросили ще в 2012-му році. Це був «Dnepr Style» – щось на зразок регіонального відділення «Камеді Клабу».

Всупереч поширеним твердженням в мережі, що Ігор закінчив акторські курси ГІТІСу – це не правда. Сам Ласточкін каже, що акторської майстерності ніде і ніколи не навчався. Про що він шкодує, адже вважає, що освіта напевно допомогла в роботі. Але тим не менш, за велінням долі, він став актором.

Так вже у 2013-му році Ігор потрапляє в серйозне всеукраїнське ТБ-шоу – «Країна У». Це скетчком про Україну від «Студії Квартал-95», який почав транслюватись на розважальному телеканалі «ТЕТ». Власне, Ласточкіна сюди запросили разом з Юрієм Ткачем. Вони з успіхом впоралися з веселими ролями про людей з різних куточків нашої країни в маленьких жартівливих історіях. Ідея проекту полягала ще і в тому, що всі ролі в серіалі грали учасники різних українських команд КВК. Ігор брав участь у «Країна У» протягом 2-х років, завершивши роботу тут в 2015-му році.

Ігор Ласточкін

В 2014-му році Ласточкін починає зніматися ще в одному комедійному серіалі під назвою «Казки У» (знову-таки не без Юрія Ткача). Тут він виконує роль Іллі Муромця. Ігор працює в шоу 2 роки – до 2016-го.

Також в 2014-му році шоумена запросили на російське телебачення – тут він грав у скетчкомі «Одного разу в Росії» від телеканалу «ТНТ». В цьому шоу також всі ролі виконують учасники КВК з різних команд. Свою роботу в проекті Ігор призупинив тільки в 2017-му році. Також у Росії його паралельно задіяли у програмі «Почуття гумору» на «Першому каналі».

У 2017-му році Ігор Ласточкін знімається в головній ролі в комедійно-містичному сіткомі «Готель «Галіція»» знову ж таки «кварталовського» виробництва.

Ігор Ласточкін: «Ліга сміху»

2015-й рік ознаменувався для гумориста новим витком в кар’єрі. Він стає суддею-наставником у українському гумористичному талант-шоу «Ліга сміху» від «Студії Квартал-95», яке транслюється на телеканалі «1+1». Тут Ігор проявив себе не тільки як блискучий комік і шоумен, але і як хороший тренер – команди під його керівництвом неодноразово ставали чемпіонами сезонів фестивалю.

У 2017-му році Ласточкін став і ведучим. Це, так би мовити, дочірній проект від «Ліги сміху» – «Ігри приколів». Шоу складається з постановок скетчів, які розігрують найяскравіші зірки «ЛГ».

Ігор Ласточкін

А в 2019-му році Ігор знову повернувся до витоків – і сам став учасником однієї з команд «Ліги сміху». Справа в тому, що проект періодично проводить свої всеукраїнські чемпіонати по гумору – вони традиційно проходять в Одесі. Так що в нинішньому році Ігор став не ведучим, а звичайним учасником цього фестивалю у складі «Дніпра».

Ігор Ласточкін: «Розсміши коміка»

Ще одне суперуспішне «кварталівське» шоу в житті Ігоря Ласточкіна – «Розсміши коміка» на «1+1». Сюди запросили в 2016-му році, але не в крісло судді, а на місце телеведучого.

До того шоу не щастило на ведучих – вони періодично змінювалися. Але Ігор, на відміну від попередніх «господарів» програми, як добродушний комік відмінно підтримує учасників і дотепно коментує їх виступи. Так що Ласточкін добре вписався у формат і компанію, полюбився глядачам і веде шоу досі, незважаючи на фундаментальні зміни в проекті в новому сезоні в 2019-му році.

Ігор Ласточкін: «Танці з зірками»

У 2018-му році Ігор Ласточкін став ще і танцюристом, та ще й яким! Телеканал «1+1» запросив його в своє популярне танцювальне шоу «Танці з зірками». Комік почав участь у проекті абсолютно з нуля, ніколи раніше не займаючись хореографією – і переміг.

У фіналі пара Ласточкіна несподівано обійшла таких фаворитів журі і улюбленців публіки як Іраклі Макацарія і Лесю Нікітюк. Отримавши заповітний Кубок, Ігор зізнався, що доводилося дуже важко, і він багато раз замислювався про те, щоб здатися і покинути шоу. Але коміка постійно зупиняла шалена підтримка телеглядачів, які просто закидали його захопленими повідомленнями.

Ігор Ласточкін та Ілона Гвоздьова

Партнеркою Ігоря по «Танцям з зірками» стала хореограф Ілона Гвоздьова. Дівчині щастить тренувати коміків: якщо у 5-му сезоні шоу вона танцювала з Ласточкіним, то в 4-му – з його колегою Юрієм Ткачем. За час шоу пара дивувала глядачів не тільки хорошими танцювальними па, але і незвичайними образами, та цікавими постановками.

Ігор Ласточкін та Ілона Гвоздьова виконали безліч стилів танців: джайв, фьюжн, квікстеп, аргентинське танго, Боллівуд, фокстрот, фанк, самба, ча-ча, вальс, ліричний джаз, пасадобль. А одного разу до них приєднався і сам Ткач – втрьох вони виконали фрістайл. І цей танець став одним з найяскравіших за всю історію шоу.

Ігор Ласточкін: «95 квартал»

Як ми бачимо, Ігор Ласточкін давно і успішно співпрацює з «Студією Квартал-95» у безлічі знаменитих проектах. Але тепер прийшов час і для самого «95-го Кварталу».

Справа в тому, що в 2019-му році, як усім нам відомо, лідер і головний актор «Вечірнього Кварталу» став Президентом України. У зв’язку з цим він не може більше брати участі в шоу. Так що команда вирішила через втрату сильного «бійця» заповнити списки кількома новими. Замість Зеленського «Вечірній квартал» запросили Ігоря Ласточкіна, але звичайно ж, разом з його незмінним товаришем по гумору – Юрієм Ткачем.

Ігор Ласточкін: весілля

На даний момент перша і, ми сподіваємося, єдине весілля Ігоря Ласточкіна відбулося 3-го червня 2011-го року. Хлопець одружився в 25 років, хоча у свою майбутню дружину закохався ще в 18.

Ігор Ласточкін з дружиною

Ігор Ласточкін і Аня Португалова (зараз – Ласточкіна) познайомилися в студентському гуртожитку. Ігор згадує, як забавно двері кімнат розташовувалися один навпроти одного. Любов і романтичні відносини у них зав’язалися відразу, але з весіллям улюблені не поспішали – все розвивалося поступово, кожен з них ставав на ноги.

Ігор Ласточкін і його дружина: сімейна ідилія

Прийнято вважати, що Аня – теж актриса, адже іноді виступає в парі з чоловіком в комічних сценках. Але ні, це тільки їх сімейні витівки. Насправді дружина Ласточкіна акторством не захоплюється і до недавнього часу працювала за професією з диплома – фінансистом.

Через 3 роки після весілля, в 2014-му році, у подружжя народився син, якого назвали Радмір. Примітно, що дитина коміка з’явився на світ 1-го квітня. Перший час сім’я Ігоря жила в Кам’янському, а шоумен розривався на 2 міста, адже працював тоді в Києві і в Москві. Тільки нещодавно він зміг перевезти дружину і сина в Київ – тепер вони бачаться набагато частіше, хоч останнім часом у Ігоря завжди дуже щільний робочий графік. З народженням сина Аня пішла в декрет і поки повністю присвячує себе родині.

Ігор Ласточкін з дружиною та сином

Незважаючи на те, що Ласточкін вже купив квартиру в столиці, він каже, що не любить жити в мегаполісі – йому більше до душі маленькі міста. Однак робота зобов’язує. Тому у вихідні, розповідає гуморист, завжди виїжджає з дружиною і дитиною за місто. Відпустки вони проводять за кордоном, вибираючи кожного разу нову з країн.

Автор: Аня Алляйн

Теми: # Ігор Ластівчин, # Ігор Ласточкін біографія, # Ігор Ласточкін дружина, # розсміши коміка, # КВК

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *