Повалення Путіна – депутати в РФ виступили проти президента

Депутати Санкт-Петербурга пропонують звинуватити президента Росії Володимира Путіна у державній зраді у зв’язку з наслідками від розв’язаної війни в Україні. Таку пропозицію надіслали до Державної думи РФ.

Про це повідомив один із місцевих депутатів Микита Юферєв у Twitter.

Зазначається, що таке рішення ухвалила муніципальна рада муніципальної освіти Смольнинського шостого скликання. Депутати просять висунути звинувачення Путіну у держзраді та усунути з посади президента.

Микита Юферєв зауважив, що через рішення про так звану “спеціальну військову операцію” гинуть російські військові, виникли проблем в економіці, а кордони Росії з НАТО збільшилися удвічі. Хоч було заявлено про демілітаризацію України – вона дедалі більше мілітаризується, отримавши на боротьбу з російською армією 38 мільярдів доларів.

Таким чином, дії чинного президента становлять загрозу безпеці країни.

“Все це наслідки рішення про початок СВО. Дії Путіна несуть загрозу безпеці Росії. Його треба відправити у відставку!”, – наголосив він.

Депутат зауважив, що раніше писав звернення президенту Путіну із пропозицією завершити “спеціальну військову операцію” в Україні, на що отримав відповідь із Кремля: “спецоперація” триває.

Раніше ми писали, що для президента Росії Володимира Путіна зернова угода є елементом шантажу світової продовольчої безпеки, оскільки розуміє те, що програє на всіх фронтах.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *