Фенербахче Динамо Київ – де дивитись онлайн

‘Київське “Динамо” розпочинає турнірний шлях у Лізі Європи. У першому турі кияни грають із старими знайомими – турецьким “Фенербахче”.

“Апостроф” веде онлайн трансляцію зі Стамбула. Початок матчу – 19:45.

Нагадаємо, що кияни грали з “Фенербахче” у липні в кваліфікації Ліги чемпіонів. І ось за два місяці команди зустрічаються вже у Лізі Європи.

У Стамбулі “Динамо” обіграло турків з рахунком 2:1. Але з того часу “Фенербахче” підсилився і показує гарні результати, тоді як “Динамо” програло чотири останні матчі.

1:0 Густаво Енріке, 35′

Фенербахче: 1. Алтай Байиндир – 28. Луан Перес, 41. Аттіла Салай, 2. Густаво Енріке – 7. Ферді Кадиоглу, 27. Мігел Крешпу, 5. Вілліан Арао, 6. Егзіян Аліоскі – 9. Дієго Россі, 20. Жоау Педру, 15. Джошуа Кінг

Запасні: 70. Ірфан Джан Егрібаят – 4. Сердар Азіз, 8. Мерт Хакан Яндаш, 10. Арда Гюлер, 13. Еннер Валенсія, 17. Ірфан Джан Кахведжі, 18. Лінкольн, 21. Осайї-Семюел, 23. Бачуайї, 26. Зайц, 80. Юксек, 99. Емре Мор

Динамо: 1. Георгій Бущан – 44. Владислав Дубінчак, 34. Олександр Сирота, 6. Микита Бурда, 94. Томаш Кендзьора – 7. Владислав Кабаєв, 10. Микола Шапаренко, 5. Сергій Сидорчук, 15. Віктор Циганков – 19. Денис Гармаш, 29. Віталій Буяльський

Запасні: 71. Бойко, 74. Ігнатенко – 2. Вівчаренко, 3. Боль, 8. Шепелєв, 9. Перріс, 14. Яцик, 18. Андрієвський 20. Караваєв, 21. Кравченко, 24. Тимчик, 37. Царенко

___________________________________________________________

39 хв. знову гостро Россі подав кутовий. Але цього разу Бущан кулаком вибив м’яч

35 хв. забивають господарі. Після подачі з корнера Густаво Енріке класно пробив головою

34 хв. потужно Аліоскі пробив з 20-ти метрів – невеликий рикошет і кутовий

29 хв. ну дуже грубо зіграв Густаво Енріке проти Гармаша – але суддя фол не побачив

25 хв. гаряче було біля воріт киян після подачі Россі з кутового. Спершу удар Салая відбив Бущан, потім було кілька спроб добивання і зрештою Бущан відбив ще один удар

24 хв. гострий простріл Кадиоглу – Бурда вибив на кутовий

21 хв. Кадиоглу обікрав Кабаєва на правому фланзі, увірвався в карний майданчик і прострілював на Россі – центрбеки киян підстрахували Владислава

13 хв. що цікаво – динамівці сьогодні застосовують високий пресинг. У попередніх шести матчах у Лізі чемпіонів за киянами цього не помічалося

12 хв. трибуни сьогодні несамовито женуть турецьку команду вперед

11 хв. перша жовта – Гармашу. За фол проти Россі у центрі поля

10 хв. Салай падає у карному майданчику киян, заваливши і Дубінчака. Трибуни свистять і вимагають пенальті, але суддя лише посміхається. Ну не ставити ж пенальті у ворота “Фенербахче” за фол турецького гравця у карному майданчику киян

9 хв. дуже жорстка гра. Кожен стик закінчується лежанням на газоні то гравця “Фенербахче”, то гравця “Динамо”

6 хв. Циганков пробив – м’яч потрапив у голову Кадиоглу, що стояв у стінці

5 хв. збивають Кабаєва в метрі біля лівого кута карного майданчика. Гострий штрафний у киян

4 хв. у центрі поля Вілліан завалив Шапаренка, і ще й вдарив кулаком у обличчя українця, коли той падав

3 хв. спроба киян прориву правим флангом, але Циганков м’яч втратив

1 хв. з перших секунд турки понеслися в атаку

19:46. угорський рефері дає стартовий свисток

19:45. все готово до початку гри

18:45. Доброго вечора, ми з України!