Президент ФК Рух Григорій Козловський передав ЗСУ техніку та авто

Президент ФК “Рух” продовжує допомагати українським військовим. Цього разу Григорій Козловський передав двом львівським бригадам 6 військових вантажівок, екскаватор, сітки та 20 рацій.

“Футбольний клуб “Рух” не стоїть осторонь проблем, які є в нашій країні. Залюбки долучаємось до допомоги нашій армії. Ми придбали в Італії 6 новеньких військових вантажівок. Спілкувався з нашими військовими, вони задоволені”, – зазначив Григорій Козловський, президент ФК “Рух”.

Також він виразив подяку захисникам України.

“Хочу подякувати тим людям, які зараз виборюють нашу незалежність. Це від нас скромна подяка за те, що маємо можливість грати в футбол. Це маленька подяка великим людям, завдяки яким ми можемо зараз повноцінно жити, займатись своєю улюбленою справою. Знаю, що в зоні бойових дій дуже багато фанатів різних клубів, які переймаються не лише долею країни, але й долею українського футболу. Ми усіх чекаємо з перемогою! Хай повертаються живі й здорові”, – зазначив президент ФК “Рух”.

Це не перша благодійна акція президента футбольного клубу “Рух”. Раніше коштами Григорія Козловського на потреби ЗСУ вже були придбані 250 артилерійських планшетів, 2 мультифункціональні навчальні комплекси, 70 радіостанцій, 50 генераторів, близько 2 000 саперних лопаток, сотні болгарок, ноутбуків та планшетів, мінівен, а також було капітально відремонтовано 15 автомобілів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *