Міністр оборони назвав причини звільнень керівників Спецтехноекспорт та Укрспецекспорт

29 липня 2022 року наказами 25-ДП та 25-ДП міністр оборони Олексій Резніков звільнив Вадима Ноздрю з посади генерального директора “Укрспецекспорту” та Євгена Ларіна з посади директора “Спецтехноекспорта”.

В одному зі своїх інтерв’ю Олексій Резніков пояснив причини звільнення директорів найбільших українських державних імпортерів озброєння – Вадима Ноздрі та Євгена Ларіна.

“Була зроблена перевірка, подивилися всі розрахунки, подивилися шалену дебіторську заборгованість. Тобто вони поукладали контракти, отримали гроші від Міноборони, заплатили, поставку не зробили”, – розповів міністр.

Резніков цитує дзвінок від посла України в США: “Я знаю, що Пентагон для нас зараз буде закупляти одну потрібну історію, яка в пакеті допомоги за гроші платників податків американського народу. Але тут приїхали спецекспортери до виробника і кажуть: “Ми у вас купимо партію цих необхідних речей за гроші і дорожче, поставте Пентагон в другу чергу, а нам продайте вже”.

Також подібна ситуація сталася і під час перемовин з міністром оборони Словаччини Ярославом Надем щодо закупівлі артилерійських установок Zuzanna.

“А можете попросити визначити одного перемовника? Від вас прийшло 5 покупців, і всі пропонують вищу ціну за Zuzanna”, – розповів Олексій Резніков.

Як повідомляв “Апостроф”, раніше міністр оборони Словаччини Ярослав Надь підтвердив відправку САУ Zuzana 2 до України і додав, що озброєння перебуває у розпорядженні військовослужбовців ЗСУ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *