Втеча окупантів із Криму – Рефат Чубаров розповів про настрої на півострові

З окупованого Криму сотнями тисяч побіжать російські колоністи: фсбшники, прокурори, співробітники інших каральних структур та члени їхніх сімей.

Про це в ефірі Апостроф TV розповів голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

Такі висновки політик зробив після серії потужних вибухів на військовому аеродромі окупантів у Сакському районі, що сталися у вівторок, 9 серпня. Стовпи диму було видно у багатьох населених пунктах і навіть на пляжі в Євпаторії.

Після цього почалася масова втеча росіян з півострова, внаслідок якої колосальні пробки утворилися задовго до Кримського мосту.

“Ми бачили відео із пробками на Кримському мосту у бік Росії. Зрозуміло, що значна частина цих людей – це відпочиваючі, але серед них є члени сімей фсбшників, російських прокурорів та інших каральних структур”, – зазначив Чубаров.

За його словами, коли ЗСУ дали відсіч російським військам під Києвом, росіяни почали продавати свої квартири у Криму.

“Зараз потрібно стежити за півостровом, можливо, цієї однієї, але дуже потужної атаки, вистачить. За результатами, як стверджують військові, мінус 9-10 літаків (за останніми даними, близько 20 літаків)”, – сказав глава Меджлісу.

Він додав, що на таку ж атаку чекають російські кораблі в Севастополі.

“Якби до мосту дістатися через Керченську протоку, тоді вже ніхто не зупинить російських колоністів, які десятками та сотнями тисяч залишатимуть Крим”, резюмував Чубаров.

Детальніше читайте у матеріалі “Апострофа”: Крим готовий “вибухнути” зсередини: залишилася одна умова

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *