Володимир Зеленський доручив прем’єру перевірити 1xBet

Президент Володимир Зеленський дав завдання прем’єру Денису Шмигалю провести перевірку роботи російського букмекера 1xBet в Україні та вирішити питання з забороною його роботи в країні. Таким чином президент відреагував на петицію українців з вимогою заборонити роботу даного оператора азартних ігор в Україні, яка за тиждень набрала більше 26 тисяч голосів.

Про це пише УНІАН.

У розпал повномасштабного вторгнення РФ в Україну, 30 березня, Комісія з регулювання азартних ігор і лотерей надала дві ліцензії ТОВ “Твоя беттінгова компанія” на ведення в Україні букмекерської діяльності та роботу онлайн-казино російського оператора 1xBet, якого підозрюють в роботі на російські спецслужби. У відповіді на петицію Зеленський доручив прем’єру Шмигалю вирішити питання роботи 1xBet з правоохоронними органами. Президент звернув увагу, що умовами ліцензування операторів азартних ігор введено обмеження на ліцензування тих заявників, які контролюються резидентами держав, що здійснюють збройну агресію проти України.

Враховуючи те, що ТОВ “Твоя беттінгова компанія” надала в КРАІЛ документи про роботу під торговельною маркою 1xBet, зареєстровану на кіпрську фірму Navasard Limited, яка належить громадянам РФ Роману Семіохіну, Сергію Каршкову та Дмитру Казоріну – КРАІЛ не мала права надавати ліцензії цьому заявнику. Однак, як заявляли в КРАІЛ, в комісії не побачили російського сліду в оператора 1xBet.

Зеленський у відповіді на петицію зазначив, що обмеження на ліцензування операторів азартних ігор застосовуються й на тих заявників, що пов’язані з особами, діяльність яких обмежена чи заборонена відповідно до Закону України “Про санкції”. Як відомо, громадська діячка Тетяна Локацька подала заяву в РНБО з вимогою накласти санкції на всі юридичні та фізособи, пов’язані з російським букмекером 1xBet.

На посадових осіб ТОВ “Твоя беттінгова компанія” у квітні, після отримання фірмою ліцензій на роботу 1xBet в Україні, поліція відкрила провадження за фактом шахрайства та спроб насильницької зміни кордонів України чи повалення конституційного ладу чи захоплення державної влади. Також було оприлюднено відеозапис від 29 травня, на якому під символікою 1xBet російський реп-виконавець стверджує, що в розбомблених окупантами дитсадках в Маріуполі “сиділи пацани з Азова”, а українці нібито “бомбили старих та дітей на Донбасі”. Як виявили у InformNapalm, платежі для 1XBet проводять російські банки та платіжні системи. Питання заборони роботи 1xBet в Україні обговорюється в медіа-просторі декілька місяців, але поки державні органи не відреагували на нього та веб-сайти 1xBet продовжують працювати в Україні.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *