Схемник Харківпарксервіс може стати відповідальним за капремонти у Полтавщині

Призначення Дмитра Мандрікова відповідальним за капітальне будівництво та ремонт доріг у Полтавській області може призвести і до відсутності в бюджеті грошей, і до відсутності доріг в області.

Про це пише видання Telegraf, зазначаючи, що такий висновок витікає із “сумнівний бекграунду Мандрікова”, який 10 років посідає посаду голови КП “Харківпарксервіс”.

“Мандріков – людина не надто публічна, але добре відома у Харкові як багаторічний “головний паркувальник міста”. З 2012 року обіймав посаду директора харківського комунального підприємства “Харківпарксервіс”. Городяни діяльність КП пов’язують із корупцією та висловлюють невдоволення сервісом у місті”, – зазначає видання.

За майже 10 років реформування галузі, пишуть журналісти, за час роботи Мандрікова на чолі КП “Харківпарксервіс” гроші за паркування “збирали переважно контрольовані Мандриковим фірми-прокладки, які отримали в оренду ділянки для паркувань. А міськбюджет отримував від цих фірм копійки і обслуговування парковок було або зовсім збитковим, або приносило мізерний, номінальний прибуток.

У 2020 році, за даними ЗМІ, одне місце для паркування приносило до бюджету міста 13 копійок прибутку на день. У 2019 підприємство за наявності 6 тисяч паркомісць примудрилося взагалі стати збитковим”.

“Цікаво, що за невеликої зарплати чиновника він разом із дружиною зумів обзавестися будинком, квартирою та земельною ділянкою. При цьому в декларації, наприклад, за 2018 зазначено, що дружина Мандрікова заробила в 7 разів більше за чоловіка (приблизно 700 тис грн), 300 з яких сама ж собі і подарувала”, – зазначає видання.

Щоб краще розуміти, які можливості відкриваються перед “головним паркувальником Харкова”, видання нагадує, що нещодавно на ремонт доріг Полтавської області було виділено 98 млн грн і це був лише початок. 26 липня Полтавська облрада виділила з обласного бюджету на ремонт найпроблемніших ділянок доріг області ще понад 100 млн грн. Протягом року на ці цілі буде виділено ще мінімум 270 млн грн, вже з дорожнього фонду держбюджету. Причому перші 98 млн – це гроші територіальних громад. Кожна виділила скільки можна з власного бюджету, щоб і себе забезпечити нормальними дорогами, і державі допомогти створити ефективну логістику для оборони. Цими засобами і “керуватиме” Мандріков.

“Примітно, що Мандріков є давнім знайомим та земляком нинішнього голови Полтавської ОВ Дмитра Луніна. Цікаво, які ж результати такий “успішний” управлінець покаже на новому, куди “теплішому” місці”, – підсумовує видання.

Раніше ЗМІ повідомляли, що контролювати бюджетні гроші, що виділяються під час війни, на ремонт та будівництво доріг у Полтавській області, буде “добре відомий у вузьких колах Харкова” Дмитро Мандріков.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *