Favbet Foundation передав ЗСУ комп’ютерну техніку

За 4 місяці активної фази війни Росії проти України за сприяння Favbet Foundation на потреби Збройних Сил України було передано комп’ютерну техніку загальною вартістю 730 тис. грн, – повідомили у благодійному фонді.

Зокрема, в різні підрозділи ЗСУ передали комплекти рацій Motorola SL1600, планшети, принтери, системні блоки та монітори.

Favbet Foundation – благодійний фонд, що впроваджує ініціативи у сфері освіти, здоров’я та спортивного розвитку. 95% проєктів орієнтовані на допомогу країні та армії.

Зокрема, на потреби Збройних Сил перераховано напряму та через благодійні організації понад 5 млн грн, передано 5 тонн пального, надано допомогу для купівлі трьох машин швидкої допомоги для миколаївських медиків та 8 авто, два з яких броньовані. Щомісяця з жовтня 2021 року Фонд перераховує 100 тис. грн для реабілітації воїнів.

У м. Загреб (Хорватія) відкрито Центр адаптації для переселенців з України з метою безкоштовного вивчення хорватської та англійської мов, надання психологічної підтримки та гуманітарної допомоги.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *