Війна в Україні – які цілі у Росії, що пишуть ЗМІ США

Росія обрала нову тактику, яка спирається на переважну вогневу міць, і планує захопити всю Україну – війна в країні може затягтися.

Про це повідомляє The Wall Street Journal.

Зазначається, що під час вторгнення в Україну в лютому російські війська намагалися взяти території несподіваним наступом, проте значною мірою зазнали невдачі та втратили елітні підрозділи. Тепер армія РФ обрала нову тактику – вона просувається частинами і під прикриттям артилерії.

За словами секретаря Ради нацбезпеки та оборони України Олексія Данилова, Росія концентрує дуже багато артилерії та бронетехніки на кожному квадратному кілометрі, з якою захисники України не в змозі впоратися, що дає окупантам перевагу.

Українські війська, у свою чергу, роблять все можливе для уповільнення просування Росії, виснажуючи їх і готуючись до контратаки після отримання ЗСУ більшої західної зброї.

“Але тактичний зсув Росії викликає питання у прихильників України, які тепер мають зіткнутися з ймовірністю тривалого конфлікту”, – йдеться в матеріалі WSJ.

Також автор статті наголошує, що незважаючи на зосередження російських окупантів на сході країни, у планах Кремля – отримання контролю над усією Україною. Це підтвердив і секретар Ради безпеки Росії Микола Патрушев. За його словами, Росія прагне демілітаризувати Україну та змусити її набути нейтрального статусу. У вашингтонському Інституті вивчення війни, коментуючи слова Патрушева, зазначили, що “Кремль готується до затяжної війни з наміром захопити набагато більшу частину України”.

Раніше ми писали, що експерти озвучили плани окупантів в Україні.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *