Війна в Україні – Джонсон і Трюдо звернулися до українців та Зеленського

Премʼєр-міністр Великої Британії Борис Джонсон та його канадський колега Джастін Трюдо звернулися до українського народу на саміті G7, який проходить у Німеччині. Політики висловили своє захоплення боротьбою українців та розповіли про нові заходи щодо підтримки України у цій війні.

Подробиці – на Апостроф TV.

“Ми знаходимося на зустрічі G7 у Німеччині. Але є один світовий лідер, який, на жаль, не може бути тут. Це наш друг і колега Володимир Зеленський. Президент України, який веде свій народ у його героїчній боротьбі проти неспровокованої агресії володимира путіна”, – заявив Джонсон.

“Зеленський стоїть не просто за українців, у той час як вони героїчно бʼються за власну землю. Вони відстоюють за принципи та цінності, які обʼєднують нас, такі як демократія, верховенство права, суверентітет та територіальна цілісність. Принципи, важливі для кожного у світі”, – додав Трюдо.

Політики розповіли про нові заходи, спрямовані на підтримку боротьби українського народу проти російської агресії.

“Тому тут, на зустрічі G7, ми демонструємо більшу підтримку Україні та виділяємо ще 500 млн фунтів стерлінгів гарантій позик. Переконуємося, що разом ми накладемо санкції на ще більше олігархів, повʼязаних із володимиром путіним. Також ми вводимо обмеження на експорт російського золота вартістю 13,5 млрд фунтів стерлінгів”, – пояснив Джонсон.

“Ми посилюємо санкції, ми посилюємо фінансову підтримку, а також економічну та військову підтримку. Українці продовжують боротися за захист наших цінностей та захищати свою країну”, – зазначив Трюдо.

Премʼєр-міністр Великої Британії запевнив, що світ і надалі підтримуватиме Україну.

“Наш меседж до Володимира Зеленського та до народу України, що ми захоплюємося вашою боротьбою. Ми віримо, що вона повністю законна та необхідна для нашого світу. Ми підтримуємо вас та будемо притиримуватися цього курсу. Слава Україні”, – наголосив британський політик .

“Героям Слава!”, – приєднався Джастін Трюдо.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *