Вступ України до ЄС – Віра Юрова зробила важливу заяву

Віце-президентка Європейської комісії заявила, що Україна повинна вступити до ЄС не за десятиліття, а через кілька років за сприянням усіх членів блоку, оскільки український народ заслуговує на це.

Про це Віра Юрова розповіла в інтерв’ю іспанській газеті El Pais.

На її переконання, Україна має якнайшвидше отримати статус кандидата на членство в Європейському Союзі, тому що це буде справедливо у ставленні до українців. Також вона нагадала, що Європейська комісія ухвалить остаточне рішення й оголосить висновок щодо надання Україні статусу кандидата в члени ЄС вже 17 червня.

“Давайте якнайшвидше дамо їй можливість отримати статус кандидата. Це дуже сильне символічне послання та стимул для українського народу. Ми ухвалимо рішення у п’ятницю”, – наголосила вона.

Раніше “Апостроф” повідомляв, що очільниця Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн запевнила – її відомство підготує свої рекомендації щодо надання статусу кандидата в ЄС для України вже до кінця цього тижня. Вона вважає позитивне рішення з цього питання буде “заслуженим напрямком” для українців.

Також “Апостроф” писав, що Європейський парламент підтримав резолюцію та рекомендував надати Україні статус кандидата на членство в ЄС.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *