Україна Вірменія – відео огляд матчу Ліги націй 11 червня

Збірна України розгромила національну команду Вірменії у матчі Ліги націй. Зустріч у польському місті Лодзь на арені ЛКС завершилась із рахунком 3:0.

Перший тайм поєдинку пройшов за відчутної переваги “синьо-жовтих”, проте втілити свою перевагу в голи вони так і не змогли. Декілька потенційно небезпечних ударів у виконанні господарів так і не стали результативними.

Після перерви ігрова картина на полі не змінилася. Українці намагалися пройти ешелоновану оборону гостей, тоді як ті про атаку майже не думали.

Пробити ж Давида Юрченка “синьо-жовті” змогли за годину гри. Це Руслан Малиновський потужним ударом влучив у ворота вірмен після пасу від Олександра Караваєва.

Забивши, українці заграли ще впевненіше, що вилилося в голи того ж Караваєва та Віталія Миколенка.

Цей матч став останнім у складі збірної України для її багаторічного “першого номера” Андрія Пятова.

Ліга націй, Ліга B, група 1

Україна – Вірменія – 3:0
Голи: Малиновський, 61; Караваєв, 77; Миколенко, 84.

Раніше “Апостроф” повідомляв, що збірна України з перемоги стартувала у Лізі націй.