Ірландія Україна – відео огляд матчу Ліги націй 8 червня

Збірна України перемогла національну команду Ірландії у своєму дебютному матчі Ліги націй сезону-2022/2023. Зустріч у Дубліні на арені “Авіва Стедіум” завершилася з рахунком 1:0.

У першій половині гри солідніше виглядала команда господарів на прізвисько “зелена армія”. “Синьо-жовтим”, це кидалося в очі, не вистачало зіграності. Проте саме гості змогли забити наприкінці тайму. Та на щастя для ірландців, гол Тараса Качараби було скасовано через офсайд у Артема Довбика.

Проте одразу ж після перерви українці таки відкрили рахунок. Віктор Циганков, тільки-но вийшовши на заміну, забив гол, виконуючи навіс зі штрафного. М’яч, до якого так ніхто й не дістався, залетів у ворота ірландців.

“Зелена армія” цілком могла зрівняти рахунок на 79-й хвилині, але Шейн Даффі, пробиваючи головою, струсив лише поперечину воріт Андрія Луніна.