Збірна України програла групу Сербії та не потрапила на чемпіонат Європи через жовті картки

Юнацька збірна України у віці до 19 років не змогла пробитися до фінальної частини чемпіонату Європи-2022 через рідкісний для футболу випадок.

“Синьо-жовті” у своїй відбірковій групі фінішували, набравши ідентичну кількість очок, як і їхні однолітки із Сербії – по сім. Кожна з команд забила по шість м’ячів та пропустила по чотири.

Тому переможця групи довелося визначати за додатковим показником, а саме за кількістю жовтих карток. Тут українці виявилися дещо гіршими за суперника: на рахунку “синьо-жовтих” значиться 13 попереджень, тоді як у балканців їх 10.

Завдяки цьому серби виграли групу і тепер зіграють на чемпіонаті Європи у Словаччині. Збірна України U19 фінішувала другою у групі.

Раніше “Апостроф” повідомляв, що збірна України зазнала втрат перед важливим матчем у Лізі націй.