Війна в Україні – на Заході працюють над планом завершення війни

США, Євросоюз та Великобританія почали проводити регулярні зустрічі, мета яких – створення плану припинення війни в Україні шляхом переговорів. Сама Україна безпосередньо в цих обговореннях не бере участі.

Про це повідомляє CNN.

“Серед тем були пункти про зобов’язання України дотримуватися нейтралітету щодо НАТО в обмін на деякі гарантії безпеки, а також переговори між Україною та Росією про майбутнє Криму та Донбасу”, – йдеться у повідомленні.

За інформацією видання, на переговорах намагаються визначити приблизні параметри плану мирного врегулювання, який можна було б запропонувати Україні для подальшого обговорення.

Раніше ми писали, що Володимир Зеленський готовий до переговорів із Володимиром Путіним щодо відведення ворожих військ на позиції до повномасштабного вторгнення, проте все ускладнюється новими доказами звірств військових РФ на українських територіях.

Також, “Апостроф” повідомляв, що у понеділок, 30 травня, відбулася телефонна розмова лідерів Росії та Туреччини Володимира Путіна та Реджепа Ердогана. Турецький президент заявив, що Анкара готова організувати зустріч між Росією, Україною та Організацією Об’єднаних Націй у Стамбулі. Також турецька сторона готова взяти участь у можливій наглядовій місії на території України, але це відбудеться після відповідних домовленостей між Москвою та Києвом.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *