Коли закінчиться війна в Україні – прогнози Зеленського

У закінченні війни Росії проти України відіграють роль три ключові фактори – бажання сторін, фінансова міцність України та готовність західних країн протистояти РФ.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський на “Українському сніданку” у Давосі.

Що стосується того, коли ця війна може закінчитися, я думаю, це залежить від деяких речей. Насамперед від бажання різних сторін, бажання об’єднаного Заходу з приводу міцності та озброєння, фінансової міцності України, бажання об’єднаного Заходу не боятися воювати з РФ, воювати у цій гібридній війні по-різному, не своїми людьми”, – заявив він.

За словами президента, війна в будь-якому випадку закінчиться, після чого буде мирний процес і переговори.

Питання з ким Україна домовлятиметься, з яким президентом Росії. Це теж залежить від бажання чинного президента Росії“, – наголосив Зеленський.

Глава України висловив думку, що Володимир Путін не усвідомлює реального стану справ.

“Він живе у своєму інформаційному світі, не розуміючи, що Україна не піде на поступки. Ми боремося на своїй землі і не проти когось, а за себе і за свою свободу, майбутнє. Він повинен жити у дійсності. Говорити сьогодні можна тільки з президентом РФ, немає жодного сенсу розмовляти з посередникам “, – зазначив Зеленський.

Президент пояснив, що Путін зрозуміє, що розв’язану ним війну треба закінчувати, як тільки він буде готовий вийти в реальність.

І тоді можна буде спробувати йти за дипломатичними цілями, якщо буде не пізно. Саме з цією чинною владою. А пізно це чи ні залежить від багатьох речей“, – резюмував він.

Як повідомляв “Апостроф”, 24 травня президент України Володимир Зеленський виступив із традиційним щоденним зверненням до нації – у ньому він перерахував основні підсумки трьох місяців війни з Росією за незалежність нашої країни.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *