Манчестер Сіті Астон Вілла – огляд матчу англійської Премєр-ліги 22.05.2022 – хто став чемпіоном Англії

“Манчестер Сіті” став чемпіоном Англії з футболу сезону-2021/2022. “Городяни” у підсумковій турнірній таблиці випередили “Ліверпуль”, який перед останнім туром відставав від них лише на одне очко.

Команда Хосепа Гвардіоли у заключному для себе матчі сезону вдома зустрічалася з “Астон Віллою”, і сенсація у цьому поєдинку ледь не відбулася.

Гості по ходу зустрічі вигравали з рахунком 2:0, проте “Манчестер Сіті” від 76-ї до 81-ї хвилини забив три м’ячі та вирвав перемогу, а з нею і чемпіонський титул. Українець Олександр Зінченко вийшов у цьому матчі на заміну у складі господарів на другий тайм та відзначився результативною передачею на Родрі.

У паралельному матчі “Ліверпуль” у непростій зустрічі взяв гору над “Вулвергемптоном”. Але цей результат не допоміг команді Юргена Клоппа випередити “городян”.