Онлайн війни в Україні – карта бойових дій та останні новини за 22 травня

Почата Росією повномасштабна війна проти українського народу триває вже 88-й день. Рашисти продовжують зазнавати великих втрат – кількість загиблих скоро досягне 30 тисяч людей.

Учора президент США Джо Байден підписав законопроєкт про надання Україні 40 мільярдів доларів. Більшість грошей піде до Фонду економічної підтримки і на зброю.

За даними американських аналітиків, окупанти для початку наступу стягують сили в окремих районах Запорізької та Херсонської областей.

“Апостроф” продовжує стежити за подіями в онлайн-режимі.

Хроніка подій війни 21 травня


07:43 Президент Польщі Анджей Дуда вже прибув в Київ.

07:34 У Василівці (Запорізька область) підприємцям, які не хочуть продавати товари за рублі, окупанти погрожують “профілактичними бесідами”.

07:29 У селі Бузова (Бучанський район) виявили ще 2 убитих окупантами мирних мешканців. Це жінка похилого віку, яка загинула у власному дворі наприкінці лютого, і її 27-річний онук, убитий окупантами в березні.

Станом на сьогоднішній день поліцейські Київщини вже виявили та оглянули 1290 тіл громадян, які загинули від рук рашистів.

07:04 На Волинському та Поліському напрямках підрозділи збройних сил Білорусі посилили ведення розвідки, відзначено розгортання додаткових засобів радіоелектронної розвідки у прикордонних районах Гомельської області. Зберігається загроза завдання з території Білорусі ракетних та авіаційних ударів по об’єктах на території України.

Тим часом окупанти у Бєлгородській області РФ розгорнули пускові установки оперативно-тактичного ракетного комплексу “Іскандер-М”. Крім того, ворог нарощує систему матеріально-технічного забезпечення та ремонтних баз.

07:00 Оновлена карта бойових дій станом на 22 травня:

07:00 За даними американського Інституту вивчення війни, росіяни, ймовірно, стягують сили в окремих районах Запорізької та Херсонської областей для початку наступу на південному напрямку. Спостерігається висока концентрація військ РФ у кількох населених пунктах.

07:00 Вчора ударна авіація Повітряних Сил ЗСУ знищила щонайменше 12 одиниць військової техніки окупантів, зокрема дві важкі вогнеметні системи типу “Солнцепек”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *